Hopp til innhold

Norgescup jr. Holmenkollen

Kommande helg er det klart for norgescup for junior i langrenn i Holmenkollen. Følg renna live på Ski-TV.

LIVE sending PÅ SKI-TV 

Rennprogram

Frå Sogn og Fjordane deltek følgjande i dei tre renna:

Klasse Øvelse Dato Etternavn Fornavn Klubb
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Granheim André Aske Fjellhug/Vereide IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Mundal Olaus Orheim Sogndal IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 14.02.2020 Sjøvold-Igelkjøn Steffen Førde IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 14.02.2020 Ullebø Thristan Engebø Førde IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 14.02.2020 Tufte Ulvar Sogndal IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 14.02.2020 Albretsen Håkon Aa Kaupanger IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 14.02.2020 Nistad Ivar Førde IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 14.02.2020 Michelsen Hjalmar Syril IL - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 14.02.2020 Eikevik Vegard Sogndal IL - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 14.02.2020 Nesgård Even Fjellhug/Vereide IL - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 14.02.2020 Hov Eskil Kaupanger IL - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 14.02.2020 Øvrebø Lars Gaular IL - Ski
M 19/20 år 10 km klassisk 14.02.2020 Borkamo Bjørn Gaular IL - Ski
K 17 år 5 km klassisk 14.02.2020 Eikeset Hedda Kleiven Førde IL - Ski
K 18 år 5 km klassisk 14.02.2020 Hillestad Stina Hafslo IL - Ski
K 19/20 år 5 km klassisk 14.02.2020 Øygard Gyrid Førde IL - Ski
K 19/20 år 5 km klassisk 14.02.2020 Brekke Ane Førde IL - Ski
           
Klasse Øvelse Dato Etternavn Fornavn Klubb
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Granheim André Aske Fjellhug/Vereide IL - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Mundal Olaus Orheim Sogndal IL - Ski
M 17 år sprint fri 15.02.2020 Sjøvold-Igelkjøn Steffen Førde IL - Ski
M 18 år sprint fri 15.02.2020 Ullebø Thristan Engebø Førde IL - Ski
M 18 år sprint fri 15.02.2020 Tufte Ulvar Sogndal IL - Ski
M 18 år sprint fri 15.02.2020 Albretsen Håkon Aa Kaupanger IL - Ski
M 18 år sprint fri 15.02.2020 Nistad Ivar Førde IL - Ski
M 18 år sprint fri 15.02.2020 Michelsen Hjalmar Syril IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 15.02.2020 Eikevik Vegard Sogndal IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 15.02.2020 Hov Eskil Kaupanger IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 15.02.2020 Borkamo Bjørn Gaular IL - Ski
K 18 år sprint fri 15.02.2020 Hillestad Stina Hafslo IL - Ski
K 19/20 år sprint fri 15.02.2020 Øygard Gyrid Førde IL - Ski
           
Klasse Øvelse Dato Etternavn Fornavn Klubb
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Granheim André Aske Fjellhug/Vereide IL - Ski
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Mundal Olaus Orheim Sogndal IL - Ski
M 17 år 15 km fri 16.02.2020 Sjøvold-Igelkjøn Steffen Førde IL - Ski
M 18 år 15 km fri 16.02.2020 Ullebø Thristan Engebø Førde IL - Ski
M 18 år 15 km fri 16.02.2020 Tufte Ulvar Sogndal IL - Ski
M 18 år 15 km fri 16.02.2020 Albretsen Håkon Aa Kaupanger IL - Ski
M 18 år 15 km fri 16.02.2020 Nistad Ivar Førde IL - Ski
M 18 år 15 km fri 16.02.2020 Michelsen Hjalmar Syril IL - Ski
M 19/20 år 22,5 km fri 16.02.2020 Nesgård Even Fjellhug/Vereide IL - Ski
M 19/20 år 22,5 km fri 16.02.2020 Hov Eskil Kaupanger IL - Ski
M 19/20 år 22,5 km fri 16.02.2020 Øvrebø Lars Gaular IL - Ski
M 19/20 år 22,5 km fri 16.02.2020 Borkamo Bjørn Gaular IL - Ski
K 17 år 10 km fri 16.02.2020 Eikeset Hedda Kleiven Førde IL - Ski
K 18 år 10 km fri 16.02.2020 Hillestad Stina Hafslo IL - Ski
K 19/20 år 15 km fri 16.02.2020 Øygard Gyrid Førde IL - Ski
K 19/20 år 15 km fri 16.02.2020 Brekke Ane Førde IL - Ski

ARRANGØREN SI HEIMESIDE  

Hovudleiarar - Sogn og Fjordane Skikrins:
Simen Bækken, tlf. nr. 976 59 707
Roger Pollen, tlf. nr. 971 25 134

Informasjon om skikrinsen sitt fellesopplegg

Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI02, 02