Hopp til innhold

NorgesCup Åsen

Langrennsløparane frå Sogn og Fjordane viste seg fram med fleire flotte resultat under norgescupen for juniorar på Åsen i helga. Sjå alle lokale resultat.

Lokale resultat NorgesCup Junior Langrenn, Åsen 08.-10. februar 2019.

Fredag 08. februar, klassisk

Klasse: Plassering: Namn:   Klubb:
K 17 år 71 Oda Hov Kaupanger IL
M 17 år 37 Hjalmar Michelsen Syril IL
M 17 år 42 Thristan Engebø Ullebø Førde IL
M 17 år 133 Ulvar Tufte Sogndal IL
M 17 år 138 Ivar Nistad Gaular IL
M 17 år DNF Oliver Bosdal Thorsen Førde IL
M 18 år 56 Bjørn Borkamo Gaular IL
M 18 år 143 Vegard Eikevik Sogndal IL
M 18 år 153 Sebastian Tveit Førde IL
K 19/20 år 38 Ane Brekke Førde IL
K 19/20 år 67 Synneva Iren Kvile Førde IL
K 19/20 år 74 Inga Kårstad Skaar Førde IL
K 19/20 år 104 Maria Lund Kaupanger IL
M 19/20 år 28 Eskil Hov Kaupanger IL
M 19/20 år 164 Lars Øvrebø Gaular IL
M 19/20 år 200 Eirik Nordeide Berg Førde IL

Laurdag 09. februar, NM Jr. sprint friteknikk

Klasse: Plassering: Namn:   Klubb:
K 17 år 80 Oda Hov Kaupanger IL
M 17 år 68 Ivar Nistad Gaular IL
M 17 år 81 Thristan Engebø Ullebø Førde IL
M 17 år 99 Hjalmar Michelsen Syril IL
M 17 år 126 Oliver Bosdal Thorsen Førde IL
M 17 år 166 Ulvar Tufte Sogndal IL
K 18 år 56 Gyrid Øygard Førde IL
M 18 år 71 Bjørn Borkamo Gaular IL
M 18 år 140 Vegard Eikevik Sogndal IL
M 18 år 145 Sebastian Tveit Førde IL
K 19/20 år 81 Synneva Iren Kvile Førde IL
K 19/20 år 90 Maria Lund Kaupanger IL
M 19/20 år 12 Simon Hjelmeset Kirkeeide Markane IL
M 19/20 år 27 Erlend Henjesand Syril IL
M 19/20 år 75 Eskil Hov Kaupanger IL
M 19/20 år 103 Andreas Mjelstad Syril IL
M 19/20 år 143 Lars Øvrebø Gaular IL
M 19/20 år 190 Eirik Nordeide Berg Førde IL

Søndag 10. februar, friteknikk

Klasse: Plassering: Namn:   Klubb:
K 17 år  5 Km 79 Oda Hov Kaupanger IL
M 17 år 7.5 Km 69 Thristan Engebø Ullebø Førde IL
M 17 år 7.5 Km 90 Hjalmar Michelsen Syril IL
M 17 år 7.5 Km 116 Oliver Bosdal Thorsen Førde IL
M 17 år 7.5 Km 129 Ivar Nistad Gaular IL
K 18 år 5 Km 53 Gyrid Øygard Førde IL
M 18 år  7.5 Km 53 Bjørn Borkamo Gaular IL
M 18 år  7.5 Km 154 Sebastian Tveit Førde IL
K 19/20 år 7.5 Km 50 Ane Brekke Førde IL
K 19/20 år 7.5 Km 78 Synneva Iren Kvile Førde IL
M 19/20 år 10 Km 19 Simon Hjelmeset Kirkeeide Markane IL
M 19/20 år 10 Km 66 Vegard Skrede Hardbagg IL
M 19/20 år 10 Km 83 Erlend Henjesand Syril IL
M 19/20 år 10 Km 132 Eskil Hov Kaupanger IL
M 19/20 år 10 Km 146 Lars Øvrebø Gaular IL
M 19/20 år 10 Km 195 Andreas Mjelstad Syril IL
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix