Hopp til innhold

Erlend Henjesand er ein av krinslagsløparane som skal gå på Konnerud.

Stor tropp på norgescup

Kommande helg er det duka for norgescup for junior i langrenn på Konnerud. Frå Sogn og Fjordane deltek 23 løparar.

Frå Sogn og Fjordane deltek følgjande i dei tre renna:

Klasse Øvelse Dato Etternavn Fornavn Klubb
K 17 år 5 km fri 11.01.2019 Hegrenes Henriette Skaflestad Førde IL - Ski
K 17 år 5 km fri 11.01.2019 Hov Oda Kaupanger IL - Ski
K 18 år 5 km fri 11.01.2019 Øygard Gyrid Førde IL - Ski
K 19/20 år 5 km fri 11.01.2019 Kvile Synneva Iren Førde IL - Ski
K 19/20 år 5 km fri 11.01.2019 Lund Maria Kaupanger IL - Ski
K 19/20 år 5 km fri 11.01.2019 Brekke Ane Førde IL - Ski
M 17 år 10 km fri 11.01.2019 Ullebø Thristan Engebø Førde IL - Ski
M 17 år 10 km fri 11.01.2019 Tufte Ulvar Sogndal IL - Ski
M 17 år 10 km fri 11.01.2019 Thorsen Oliver Bosdal Førde IL - Ski
M 17 år 10 km fri 11.01.2019 Nistad Ivar Gaular IL - Ski
M 17 år 10 km fri 11.01.2019 Michelsen Hjalmar Syril IL - Ski
M 18 år 10 km fri 11.01.2019 Eikevik Vegard Sogndal IL - Ski
M 18 år 10 km fri 11.01.2019 Tveit Sebastian Førde IL - Ski
M 18 år 10 km fri 11.01.2019 Borkamo Bjørn Gaular IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 11.01.2019 Mjelstad Andreas Syril IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 11.01.2019 Sunde Brage Burø Førde IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 11.01.2019 Henjesand Erlend Syril IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 11.01.2019 Kirkeeide Simon Hjelmeset Markane IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 11.01.2019 Larsen Marius Årestrup Vik IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 11.01.2019 Nesgård Even Fjellhug/Vereide IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 11.01.2019 Hov Eskil Kaupanger IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 11.01.2019 Øvrebø Lars Gaular IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 11.01.2019 Blikra Torstein Bolstad Gaular IL - Ski
           
Klasse Øvelse Dato Etternavn Fornavn Klubb
K 17 år sprint klassisk 12.01.2019 Hegrenes Henriette Skaflestad Førde IL - Ski
K 17 år sprint klassisk 12.01.2019 Hov Oda Kaupanger IL - Ski
K 18 år sprint klassisk 12.01.2019 Øygard Gyrid Førde IL - Ski
K 19/20 år sprint klassisk 12.01.2019 Kvile Synneva Iren Førde IL - Ski
K 19/20 år sprint klassisk 12.01.2019 Lund Maria Kaupanger IL - Ski
M 17 år sprint klassisk 12.01.2019 Ullebø Thristan Engebø Førde IL - Ski
M 17 år sprint klassisk 12.01.2019 Tufte Ulvar Sogndal IL - Ski
M 17 år sprint klassisk 12.01.2019 Thorsen Oliver Bosdal Førde IL - Ski
M 17 år sprint klassisk 12.01.2019 Nistad Ivar Gaular IL - Ski
M 17 år sprint klassisk 12.01.2019 Michelsen Hjalmar Syril IL - Ski
M 18 år sprint klassisk 12.01.2019 Eikevik Vegard Sogndal IL - Ski
M 18 år sprint klassisk 12.01.2019 Tveit Sebastian Førde IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 12.01.2019 Mjelstad Andreas Syril IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 12.01.2019 Henjesand Erlend Syril IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 12.01.2019 Kirkeeide Simon Hjelmeset Markane IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 12.01.2019 Berg Eirik Nordeide Førde IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 12.01.2019 Nesgård Even Fjellhug/Vereide IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 12.01.2019 Hov Eskil Kaupanger IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 12.01.2019 Øvrebø Lars Gaular IL - Ski
M 19/20 år sprint klassisk 12.01.2019 Blikra Torstein Bolstad Gaular IL - Ski
           
Klasse Øvelse Dato Etternavn Fornavn Klubb
K 17 år 7,5 km klassisk 13.01.2019 Hegrenes Henriette Skaflestad Førde IL - Ski
K 17 år 7,5 km klassisk 13.01.2019 Hov Oda Kaupanger IL - Ski
K 18 år 7,5 km klassisk 13.01.2019 Øygard Gyrid Førde IL - Ski
K 19/20 år 15 km klassisk 13.01.2019 Kvile Synneva Iren Førde IL - Ski
K 19/20 år 15 km klassisk 13.01.2019 Brekke Ane Førde IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 13.01.2019 Ullebø Thristan Engebø Førde IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 13.01.2019 Tufte Ulvar Sogndal IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 13.01.2019 Thorsen Oliver Bosdal Førde IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 13.01.2019 Nistad Ivar Gaular IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 13.01.2019 Michelsen Hjalmar Syril IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 13.01.2019 Eikevik Vegard Sogndal IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 13.01.2019 Tveit Sebastian Førde IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 13.01.2019 Borkamo Bjørn Gaular IL - Ski
M 19/20 år 20 km klassisk 13.01.2019 Mjelstad Andreas Syril IL - Ski
M 19/20 år 20 km klassisk 13.01.2019 Sunde Brage Burø Førde IL - Ski
M 19/20 år 20 km klassisk 13.01.2019 Henjesand Erlend Syril IL - Ski
M 19/20 år 20 km klassisk 13.01.2019 Kirkeeide Simon Hjelmeset Markane IL - Ski
M 19/20 år 20 km klassisk 13.01.2019 Berg Eirik Nordeide Førde IL - Ski
M 19/20 år 20 km klassisk 13.01.2019 Nesgård Even Fjellhug/Vereide IL - Ski
M 19/20 år 20 km klassisk 13.01.2019 Hov Eskil Kaupanger IL - Ski
M 19/20 år 20 km klassisk 13.01.2019 Øvrebø Lars Gaular IL - Ski
M 19/20 år 20 km klassisk 13.01.2019 Blikra Torstein Bolstad Gaular IL - Ski

ARRANGØREN si HeiMESIDE  

LIVE-TIMING 

Hovudleiarar - Sogn og Fjordane Skikrins:
Simen Bækken, tlf. nr. 976 59 707
Roger Pollen, tlf. nr. 971 25 134

Informasjon om skikrinsen sitt fellesopplegg

Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI02, 02
Morten V. Eriksen