Junior NM langrenn 2018
Til helga går Junior NM i langrenn av stabelen i Steinkjer. Sjå kven som stiller frå Sogn og Fjordane.
Klasse | Øvelse | Dato | Etternamn | Førenamn | Klubb |
K 17 år | 7,5 km klassisk | 02.03.2018 | Øygard | Gyrid | Førde IL - Ski |
K 18 år | 10 km klassisk | 02.03.2018 | Kvile | Synneva Iren | Førde IL - Ski |
K 18 år | 10 km klassisk | 02.03.2018 | Lund | Maria | Kaupanger IL - Ski |
K 18 år | 10 km klassisk | 02.03.2018 | Brekke | Ane | Førde IL - Ski |
K 19/20 år | 15 km klassisk | 02.03.2018 | Skaar | Inga Kårstad | Førde IL - Ski |
M 17 år | 10 km klassisk | 02.03.2018 | Borkamo | Bjørn | Gaular IL - Ski |
M 18 år | 15 km klassisk | 02.03.2018 | Hov | Eskil | Kaupanger IL - Ski |
M 18 år | 15 km klassisk | 02.03.2018 | Nesgård | Even | Fjellhug/Vereide IL - Ski |
M 18 år | 15 km klassisk | 02.03.2018 | Øvrebø | Lars | Gaular IL - Ski |
M 18 år | 15 km klassisk | 02.03.2018 | Kirkeeide | Simon Hjelmeset | Markane IL - Ski |
M 19/20 år | 20 km klassisk | 02.03.2018 | Hope | Jon Rolf Skamo | Hyen IL - Ski |
M 19/20 år | 20 km klassisk | 02.03.2018 | Sunde | Brage Burø | Førde IL - Ski |
M 19/20 år | 20 km klassisk | 02.03.2018 | Hammersvik | Vetle Uhre | Førde IL - Ski |
M 19/20 år | 20 km klassisk | 02.03.2018 | Berg | Eirik Nordeide | Førde IL - Ski |
M 19/20 år | 20 km klassisk | 02.03.2018 | Blikra | Torstein Bolstad | Gaular IL - Ski |
M 19/20 år | 20 km klassisk | 02.03.2018 | Fugle | Andreas Bjørvik | Førde IL - Ski |
Klasse | Øvelse | Dato | Etternamn | Førenamn | Klubb |
K 17 år | 5 km fri | 03.03.2018 | Øygard | Gyrid | Førde IL - Ski |
K 18 år | 5 km fri | 03.03.2018 | Kvile | Synneva Iren | Førde IL - Ski |
K 18 år | 5 km fri | 03.03.2018 | Lund | Maria | Kaupanger IL - Ski |
K 18 år | 5 km fri | 03.03.2018 | Brekke | Ane | Førde IL - Ski |
K 19/20 år | 5 km fri | 03.03.2018 | Skaar | Inga Kårstad | Førde IL - Ski |
M 17 år | 10 km fri | 03.03.2018 | Borkamo | Bjørn | Gaular IL - Ski |
M 18 år | 10 km fri | 02.03.2018 | Hov | Eskil | Kaupanger IL - Ski |
M 18 år | 10 km fri | 03.03.2018 | Brendehaug | Trygve Johan Frisk | Syril IL - Ski |
M 18 år | 10 km fri | 03.03.2018 | Nesgård | Even | Fjellhug/Vereide IL - Ski |
M 18 år | 10 km fri | 03.03.2018 | Øvrebø | Lars | Gaular IL - Ski |
M 18 år | 10 km fri | 03.03.2018 | Kirkeeide | Simon Hjelmeset | Markane IL - Ski |
M 19/20 år | 10 km fri | 03.03.2018 | Hope | Jon Rolf Skamo | Hyen IL - Ski |
M 19/20 år | 10 km fri | 03.03.2018 | Sunde | Brage Burø | Førde IL - Ski |
M 19/20 år | 10 km fri | 03.03.2018 | Hammersvik | Vetle Uhre | Førde IL - Ski |
M 19/20 år | 10 km fri | 03.03.2018 | Berg | Eirik Nordeide | Førde IL - Ski |
M 19/20 år | 10 km fri | 03.03.2018 | Blikra | Torstein Bolstad | Gaular IL - Ski |
M 19/20 år | 10 km fri | 03.03.2018 | Fugle | Andreas Bjørvik | Førde IL - Ski |
Søndag 4. mars er det stafett, og Sogn og Fjordane stiller med både jentelag og gutelag.
Resultatlister finn ein på Junior NM 2018 Steinkjer
Hovudleiarar:
Simen Bækken, tlf. nr. 976 59 707
Asgeir Årdal, tlf. nr. 957 76 292