Hopp til innhold

Jon Rolf Skamo Hope (Foto: Arne Brunes)

Stor tropp

Hyaren Jon Rolf Skamo Hope er saman med ei rekkje andre langrennsløparar frå fylket klare for Norges Cup Junior på Beitostølen til helga.

Frå Sogn og Fjordane stiller følgjande på startstreken:

Klasse Øvelse Dato Etternavn Fornavn Klubb
M 19/20 år 10 km klassisk 05.01.2018 Berg Eirik Nordeide Førde IL
M 19/20 år 10 km klassisk 05.01.2018 Blikra Torstein Bolstad Gaular IL
K 18 år 5 km klassisk 05.01.2018 Brekke Ane Førde IL
M 18 år 10 km klassisk 05.01.2018 Brendehaug Trygve Johan Frisk Syril IL
M 19/20 år 10 km klassisk 05.01.2018 Fugle Andreas Bjørvik Førde IL
M 19/20 år 10 km klassisk 05.01.2018 Hammersvik Vetle Uhre Førde IL
M 19/20 år 10 km klassisk 05.01.2018 Hetle Andreas BBIL
M 19/20 år 10 km klassisk 05.01.2018 Hope Jon Rolf Skamo Hyen IL
M 18 år 10 km klassisk 05.01.2018 Hov Eskil Kaupanger IL
K 18 år 5 km klassisk 05.01.2018 Kvile Synneva Iren Førde IL
K 18 år 5 km klassisk 05.01.2018 Lund Maria Kaupanger IL
M 18 år 10 km klassisk 05.01.2018 Nesgård Even Fj./ Vereide IL
M 17 år 10 km klassisk 05.01.2018 Støfring Øystein Førde IL
M 19/20 år 10 km klassisk 05.01.2018 Sunde Brage Burø Førde IL
M 17 år 10 km klassisk 05.01.2018 Tveit Sebastian Førde IL
M 18 år 10 km klassisk 05.01.2018 Øvrebø Lars Gaular IL
K 17 år 5 km klassisk 05.01.2018 Øygard Gyrid Førde IL
           
Klasse Øvelse Dato Etternavn Fornavn Klubb
M 19/20 år sprint fri 06.01.2018 Berg Eirik Nordeide Førde IL
M 19/20 år sprint fri 06.01.2018 Blikra Torstein Bolstad Gaular IL
K 18 år sprint fri 06.01.2018 Brekke Ane Førde IL
M 19/20 år sprint fri 06.01.2018 Fugle Andreas Bjørvik Førde IL
M 19/20 år sprint fri 06.01.2018 Hammersvik Vetle Uhre Førde IL
M 19/20 år sprint fri 06.01.2018 Henjesand Erlend Syril IL
M 19/20 år sprint fri 06.01.2018 Hope Jon Rolf Skamo Hyen IL
M 18 år sprint fri 06.01.2018 Hov Eskil Kaupanger IL
K 18 år sprint fri 06.01.2018 Lund Maria Kaupanger IL
M 18 år sprint fri 06.01.2018 Nesgård Even Fj./ Vereide IL
M 17 år sprint fri 06.01.2018 Støfring Øystein Førde IL
M 19/20 år sprint fri 06.01.2018 Sunde Brage Burø Førde IL
M 17 år sprint fri 06.01.2018 Tveit Sebastian Førde IL
M 18 år sprint fri 06.01.2018 Øvrebø Lars Gaular IL
K 17 år sprint fri 06.01.2018 Øygard Gyrid Førde IL
           
Klasse Øvelse Dato Etternavn Fornavn Klubb
M 19/20 år 15 km fri 07.01.2018 Berg Eirik Nordeide Førde IL
M 19/20 år 15 km fri 07.01.2018 Blikra Torstein Bolstad Gaular IL
K 18 år 5 km fri 07.01.2018 Brekke Ane Førde IL
M 18 år 10 km fri 07.01.2018 Brendehaug Trygve Johan Frisk Syril IL
M 19/20 år 15 km fri 07.01.2018 Fugle Andreas Bjørvik Førde IL
M 19/20 år 15 km fri 07.01.2018 Hammersvik Vetle Uhre Førde IL
M 19/20 år 15 km fri 07.01.2018 Henjesand Erlend Syril IL
M 19/20 år 15 km fri 07.01.2018 Hetle Andreas BBIL
M 19/20 år 15 km fri 07.01.2018 Hope Jon Rolf Skamo Hyen IL
M 18 år 10 km fri 07.01.2018 Hov Eskil Kaupanger IL
K 18 år 5 km fri 07.01.2018 Kvile Synneva Iren Førde IL
K 18 år 5 km fri 07.01.2018 Lund Maria Kaupanger IL
M 18 år 10 km fri 07.01.2018 Nesgård Even Fj./ Vereide IL
M 17 år 10 km fri 07.01.2018 Støfring Øystein Førde IL
M 19/20 år 15 km fri 07.01.2018 Sunde Brage Burø Førde IL
M 17 år 10 km fri 07.01.2018 Tveit Sebastian Førde IL
M 18 år 10 km fri 07.01.2018 Øvrebø Lars Gaular IL
K 17 år 5 km fri 07.01.2018 Øygard Gyrid Førde IL

Hovudleiar - Sogn og Fjordane
Simen Bækken
Tlf. nr. 976 59 707

Resultatservice

Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan