Hopp til innhold

Kretsrenn Rulleski

Kretsrenn rulleski, klassisk for klassene 13år og eldre. Skate for klassene opp tom12 år Startlister ligger på https://live.eqtiming.com/63412#contestants

  • Når: 03.09.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Harehjellhytta
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.09.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.09.2022 Klasse G 10 Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 03.09.2022 Klasse G 11 Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 03.09.2022 Klasse G 12 Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.09.2022 Klasse G 13 Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.09.2022 Klasse G 14 Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.09.2022 Klasse G 15 Øvelse 6 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.09.2022 Klasse G 16 Øvelse 6 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.09.2022 Klasse J 10 Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 03.09.2022 Klasse J 11 Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 03.09.2022 Klasse J 12 Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.09.2022 Klasse J 13 Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.09.2022 Klasse J 14 Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.09.2022 Klasse J 15 Øvelse 6 km klassisk Startkontingent 130
Start 03.09.2022 Klasse J 16 Øvelse 6 km klassisk Startkontingent 130
Start 03.09.2022 Klasse K 17 år Øvelse 8 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.09.2022 Klasse K 18 år Øvelse 8 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.09.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk Startkontingent 150
Start 03.09.2022 Klasse Kvinne senior Øvelse 8 km klassisk Startkontingent 170
Start 03.09.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.09.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.09.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 03.09.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 Øvelse 2 km fri

G 13 - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Jonathan Klubb Trøsken IL Klasse G 13 Øvelse 4 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 13 Øvelse 4 km klassisk

G 14 - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 Øvelse 4 km klassisk
Navn Kvevik, Cornelius Gjerlaugsen Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 Øvelse 4 km klassisk

G 15 - 6 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korsæth, Jona Sturlason Klubb Trøsken IL Klasse G 15 Øvelse 6 km klassisk
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 15 Øvelse 6 km klassisk
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 Øvelse 6 km klassisk

G 16 - 6 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 16 Øvelse 6 km klassisk
Navn Rekvin, Emil Syversen Klubb Fredrikstad SK Klasse G 16 Øvelse 6 km klassisk

J 12 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsrud, Alma Klubb Ørje IL Klasse J 12 Øvelse 2 km fri
Navn Brandsrud, Signe Klubb Ørje IL Klasse J 12 Øvelse 2 km fri

J 13 - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wold, Ida Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse J 13 Øvelse 4 km klassisk

J 14 - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Margrethe Engenes Klubb Driv Idrettslag Klasse J 14 Øvelse 4 km klassisk
Navn Brynildsen, Ingrid Sofie Hox Klubb Fredrikstad SK Klasse J 14 Øvelse 4 km klassisk

K 17 år - 8 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse K 17 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Lund, Julie Hystad Klubb Trøsken IL Klasse K 17 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse K 17 år Øvelse 8 km klassisk

K 18 år - 8 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kullerud, Ingrid Elise Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse 8 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjercke-Bjørnstad, Sigve Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Bendiksby / NTB