Hopp til innhold

KM Sprint Fristil - Fredrikstad

KM Sprint Fristil

  • Når: 23.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: FREDRIKSTAD
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkhus, Birk Skaar Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kuritar, Marton Klubb Fredrikstad SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Mathias Klubb Fredrikstad SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Svartedal, Edvard Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Urstad, Lars Emil Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratlie, Colin Klubb Fredrikstad SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johansson, Joel Bronebakk Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlqvist, Albert Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kuritar, Daniel Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvevik, Cornelius Gjerlaugsen Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bäckstrøm, Mats Emilsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Østbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Korsæth, Jona Sturlason Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalsvik, Lukas Aleksander Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rekvin, Emil Syversen Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkhus, Snorre Skaar Klubb Trøsken IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Haldin, Tobias Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Stokseth, Troy Victor Klubb Tistedalen FL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Jonathan Klubb Fredrikstad SK Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Johanne Klavestad Klubb Fredrikstad SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brandsrud, Alma Klubb Ørje IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brandsrud, Signe Klubb Ørje IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Enger-Olsen, Emma Klubb Fredrikstad SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haldin, Hanna Josefina Klubb Tistedalen FL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Krokeide, Rakel Ariela Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thuve, Ella Mathilde Klubb Fredrikstad SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wold, Ida Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynildsen, Ingrid Sofie Hox Klubb Fredrikstad SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Falkenbo, Nina Bromander Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynildsen, Marte Kristine Hox Klubb Fredrikstad SK Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Julie Hystad Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ugland, Elina Klubb Tistedalen FL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thuve, Annika Louise Klubb Fredrikstad SK Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Øygard, Julia Klubb Fredrikstad SK Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratlie, Sol Klubb Fredrikstad SK Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Johansson, Eira Bronebakk Klubb Tistedalen FL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Signebøen, Maren Klubb Tistedalen FL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døvle, Hannah Othilie Klubb Fredrikstad SK Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01
VM snøsport