Hopp til innhold

Kretsrenn

Moss Skiklubb ønsker velkommen til kretsrenn fristil Onsdag 9. februar 2022 kl. 18.00 i Mossemarka ved Noreødegården • Rennet arrangeres i fristil, normaldistanse • Start: Første start kl. 18.00 • Startnummer: Individuell henting av startnummer i sekretariat fra kl.17.00 • Klasser/distanser: Klasse 8,9 og 10 år går en runde (1.3 km) Klasse 11 og 12 år går to runder (2.6 km) Klasse 13 og 14 år går tre runder (3.9 km) Klasse 15 og 16 år går fire runder (5.2 km) Klasse K17 år og eldre går fire runder (5.2 km) Klasse M 17 år og eldre går åtte runder (10.4 km) For påmelding i klasser med funksjonsnedsettelse, ta kontakt med arrangør. • Pa°melding: pa° Min Idrett innen lørdag 5.februar 2022 kl 23.59. Link til startlister: https://live.eqtiming.com/60197

  • Når: 09.02.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Mossemarka
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 09.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 09.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 09.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 09.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 09.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 09.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 09.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 09.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 09.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pinaas, Peder Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svartedal, Edvard Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Urstad, Lars Emil Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansson, Joel Bronebakk Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alexandersen, Jonas Mathiesen Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahlqvist, Albert Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmquist, Hugo Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sævik, Brage Olai Totlandsdal Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerkreit, Peder Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjercke-Bjørnstad, Sigve Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Norum, Sondre Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haldin, Tobias Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heldemar, Xerxes Emanuel Poulsen Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Joranger, Oliver Stauning Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Jonathan Klubb Fredrikstad SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerkreit, Signe Klubb Trøsken IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Ingeborg Tokerud Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haldin, Hanna Josefina Klubb Tistedalen FL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krokeide, Rakel Ariela Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerkreit, Tora Marie Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Ida Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynildsen, Ingrid Sofie Hox Klubb Fredrikstad SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Falkenbo, Nina Bromander Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Julie Hystad Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Milla Esthelle Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Victoria Løken Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Signebøen, Maren Klubb Tistedalen FL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI03, 03
Hoppanlegget i Tomter. Foto: Tomter Hoppteam