Hopp til innhold

Møller og Oslofjord Cup Fristil Normaldistanse

Rulleskirenn i fristil, normaldistanse med iindividuell start. Rennet inngår i Møllercup for 15-16 årsklassen og i Oslofjordcup for juniorklassen.

  • Når: 17.10.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: FREDRIKSTAD
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.10.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 17.10.2021 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 17.10.2021 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 17.10.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 17.10.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 17.10.2021 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 17.10.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 17.10.2021 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 17.10.2021 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 17.10.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 17.10.2021 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 17.10.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 17.10.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.10.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjödin, Carl Magnus Gjerstad Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
NTB