Hopp til innhold

Spydebergrennet 2022 - Møllercup

Velkommen til skirenn på Spydeberg Skiarena. Årets utgave av Spydebergrennet arrangeres i klassisk stil (normaldistanse) med intervallstart og er åpent for alle løpere. Rennet er en del av Møllercup for 15-16 åringene i Østfold/Akershus/Oslo skikretser, samt Bilbutikk1/Swenorcup for utøverne fra Østfold Skikrets. Se våre hjemmesider spydeberglangrenn.no for mer informasjon, eller direkte via denne link: https://spydeberg-il.spoortz.no/portal/arego/club/594/news/9443687.

  • Når: 05.02.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Spydeberg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 05.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Åsmund Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammervold, Tobias Bøhler Klubb Driv Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyheim, Håkon Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Fjeldstad, Wilmer Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Steffensen, Teodor Angelskår Klubb Ørje IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Svartedal, Edvard Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Westgaard, Axel André Klubb Ørje IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Jonathan Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Viskjer, Sivert Olavsrud Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Wilhelm Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Østbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsæth, Jona Sturlason Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjercke-Bjørnstad, Sigve Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stene, Theodor Val Quintan Lemos Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borger, Mikkel Åle Klubb Spydeberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brandsrud, Oliver Lauritzen Klubb Ørje IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brandsrud, Sigurd Lauritzen Klubb Ørje IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøhle, Ask Elias Schie Klubb Spydeberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enersen, Edwin Nordby Klubb Spydeberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen-Engh, Jacob Klubb Ørje IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandaker, Herman Gudim Klubb Ørje IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjøberg, Mio Alexander Klubb Ørje IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steffensen, Sofus Angelskår Klubb Ørje IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjølsen, Jonathan Klubb Spydeberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gamboa, Simon Klubb Spydeberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Simen Klubb Spydeberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leivestad-Johansen, Carelius Klubb Spydeberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lusti, Aaron Klubb Spydeberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrmel, Thomas Try Klubb Spydeberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nelson, Torjus Andreas Klubb Spydeberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Struksnæs, Frida Bøhler Klubb Driv Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsrud, Alma Klubb Ørje IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Brandsrud, Signe Klubb Ørje IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Flaten, Maren Kaabbel Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Grøthe, Solveig Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Krokeide, Rakel Ariela Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Sundet, Julie Herstad Klubb Ørje IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Bakkehøi, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Hansen, Emilie Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Lie, Ingrid Malerød Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Mikkonen, Elina Marie Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Opjordsmoen, Guro Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Wold, Ida Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynildsen, Ingrid Sofie Hox Klubb Fredrikstad SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flaten, Hedvig Kaabbel Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opjordsmoen, Øyvor Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Julie Hystad Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rosseland-Starheim, Marte Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thonerud, Karoline Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøhren, Andrine Hoff Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Signebøen, Maren Klubb Tistedalen FL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Hoppanlegget i Tomter. Foto: Tomter Hoppteam