Hopp til innhold

Kretsrenn rulleski 2020

Kretsrenn rulleski, klassisk stilart. Fristil til og med klasse 12 år. Individuell start i alle klasser. Rennet gjennomføres iht NSF koronaveileder for klubber og kretser, oppdatert 4.august 2020. Swenor stiller med låneski, 2"hjul.

  • Når: 15.09.2020
  • Oppstart: 18:30
  • Hvor: Harehjellhytta, Trøsken
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.09.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.09.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2020 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 15.09.2020 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2020 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2020 Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2020 Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2020 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 15.09.2020 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.09.2020 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2020 Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2020 Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2020 Klasse K 17 år Øvelse 8 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.09.2020 Klasse K 18 år Øvelse 8 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.09.2020 Klasse K 19-20 år Øvelse 8 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.09.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 8 km klassisk Startkontingent 170
Start 15.09.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.09.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.09.2020 Klasse M 19-20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.09.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korsæth, Jona Sturlason Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sjödin, Carl Magnus Gjerstad Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 6 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjercke-Bjørnstad, Sigve Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk

G 16 år - 6 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Amalie Helen Klubb Trøsken IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjercke-Bjørnstad, Frida Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 6 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk
Navn Lund, Julie Hystad Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk

J 16 år - 6 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk

M 19-20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 19-20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Arnstein Tofte Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Pedro Lemos