Hopp til innhold

Kretsrenn rulleski fristil

Status: 20.10.2020 Da er startlister publisert. Finnes i PDF format under "annen informasjon" 19.10.2020 Oppdaterte startlister vil publiseres imorgen kveld. Vi er klar over at deltageroversikten slik dere ser den, inneholder noen feil, dette skyldes synkutfordring i Sports admin. Korrekt liste publiseres som pdf imorgen 20.10.2020. Moss skiklubb inviterer til rulleskirenn i Mossemarka rulleskianlegg på Noreødegården. Rennet vil også være KM i rulleski for Østfoldkretsen. Rennet vil gjennomføres med intervallstart. Emit tidtagersystem i startnummeret vil bli benyttet. Moss skiklubb følger koronaveilederen til Norges skiforbund, deltager bes å gjennomgå denne. Se videre informasjon i dokumentene Invitasjon og løypetrase samt link til koronaveileder. https://www.skiforbundet.no/norges-skiforbund/nyheter/2020/9/nsfs-koronaveileder/

  • Når: 21.10.2020
  • Oppstart: 17:30
  • Hvor: Noreødegården Moss
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.10.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.10.2020 Klasse G 10 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.10.2020 Klasse G 11 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.10.2020 Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.10.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.10.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.10.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.10.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.10.2020 Klasse G 8 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130
Start 21.10.2020 Klasse G 9 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.10.2020 Klasse J 10 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.10.2020 Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.10.2020 Klasse J 12 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.10.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.10.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.10.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.10.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.10.2020 Klasse J 8 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130
Start 21.10.2020 Klasse J 9 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130
Start 21.10.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 21.10.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 21.10.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.10.2020 Klasse Kvinne senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 21.10.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 21.10.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 21.10.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.10.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Distanse, fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse Distanse, fri
Navn Urstad, Lars Emil Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Distanse, fri

G 11 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Rigo, Kristian Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Skurtveit, Jarle Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Distanse, fri

G 12 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Sævik, Brage Olai Totlandsdal Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Mathias Hagquist Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruud, Jakob Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoel, Jacob Klubb Skimt - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjödin, Carl Magnus Gjerstad Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norum, Sondre Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stokke, Benyamin Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 9 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Distanse, fri

J 10 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Ingeborg Tokerud Klubb Moss Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Distanse, fri

J 11 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giske, Edith Lothe Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Narmo, Nora Pedersen Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri

J 12 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falkenbo, Nina Bromander Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Distanse, fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solvang, Eliva Vatne Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirevåg Nordengen, Ida Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Aurora Solberg Klubb Moss Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Julie Hystad Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Narmo, Andrea Pedersen Klubb Moss Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lysaker, Marthe Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
NTB