Hopp til innhold

Åpningsrenn Fredrikstad Skiarena

Åpningsrenn rulleski, Fredrikstad Skiarena

  • Når: 22.09.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Brønnerødveien 35
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.09.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G10 Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130
Start 22.09.2019 Klasse G11 Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G12 Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G13 Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G14 Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G8 Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130
Start 22.09.2019 Klasse G9 Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 17-18 år Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J10 Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J11 Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130
Start 22.09.2019 Klasse J12 Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130
Start 22.09.2019 Klasse J13 Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J14 Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J8 Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130
Start 22.09.2019 Klasse J9 Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130
Start 22.09.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 170
Start 22.09.2019 Klasse M 17 år Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130
Start 22.09.2019 Klasse M 18 år Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130
Start 22.09.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse Trim Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 15-16 år - Fellesstart, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 15-16 år Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 15-16 år Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Hermansen, Jesper Meistad Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15-16 år Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 15-16 år Øvelse Fellesstart, klassisk

G11 - Fellesstart, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggenes, Sander Agnalt Klubb Trøsken IL Klasse G11 Øvelse Fellesstart, klassisk

G12 - Fellesstart, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim IF Klasse G12 Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G12 Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G12 Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G12 Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G12 Øvelse Fellesstart, klassisk

G13 - Fellesstart, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G13 Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G13 Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Kvalsvik, Lukas Aleksander Klubb Fredrikstad SK Klasse G13 Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G13 Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G13 Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G13 Øvelse Fellesstart, klassisk

G14 - Fellesstart, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjercke-Bjørnstad, Sigve Klubb Trøsken IL Klasse G14 Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G14 Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G14 Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G14 Øvelse Fellesstart, klassisk

G9 - Fellesstart, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Dennis Emilian Klubb Askim IF Klasse G9 Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G9 Øvelse Fellesstart, klassisk

J 15-16 år - Fellesstart, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stigen, Astrid Klubb Fredrikstad SK Klasse J 15-16 år Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 15-16 år Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 15-16 år Øvelse Fellesstart, klassisk

J 17-18 år - Fellesstart, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse J 17-18 år Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Hesleskaug, Liv Katrine Alvim Klubb Slitu IF Klasse J 17-18 år Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 17-18 år Øvelse Fellesstart, klassisk

J10 - Fellesstart, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J10 Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Helen Klubb Trøsken IL Klasse J10 Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J10 Øvelse Fellesstart, klassisk

J13 - Fellesstart, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J13 Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J13 Øvelse Fellesstart, klassisk

J14 - Fellesstart, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J14 Øvelse Fellesstart, klassisk

K 19/20 år - Fellesstart, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse Fellesstart, klassisk

M 19/20 år - Fellesstart, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse Fellesstart, klassisk

Menn senior - Fellesstart, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Olsen, Tobias Klubb Team Skynet Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix