Hopp til innhold

KM Langrennssprint klassisk

Tistedalen Friluftslag inviterer til kretsmesterskap i individuell langrennsprint for Østfold Skikrets for sesongen 2018/-19 , kombinert med kretsrenn over sprintdistanser for yngre aldersklasser. Kretsmesterskapet, som omfatter klassene f.o.m. J/G 13 år og opp til K/M veteran, arrangeres altså i kombinasjon med ordinært kretsrenn over sprintdistanser for aldersbestemte klasser f.o.m. J/G 8 år t.o.m. J/G 12 år. Samtlige distanser, både i KM-konkurransen og kretsrennet for de yngre løperne, går i klassisk stil. Rennet arrangeres i Tistedalen Skianlegg lørdag 26.01.2019 i tilknytning til KM-helgen i uke 4, og første start går kl. 11:00.

  • Når: 26.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Tistedal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 26.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 26.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 26.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 26.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 26.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 26.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 26.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 26.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Ludvik Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Østbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalsvik, Lukas Aleksander Klubb Fredrikstad SK Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Jens Halvard Torbjørnssønn Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjercke-Bjørnstad, Sigve Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stærk, Vegard Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wold, Mats Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingebrigtsen, Storm Hjorteland Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Özkan, Emre Daniel Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjønnes, Peder Dæhlen Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Jesper Meistad Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Mathias Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindén, Noah Lars Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Urstad, Lars Emil Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haush, Olle Klubb Idefjorden SK Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansson, Joel Bronebakk Klubb Tistedalen FL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falkenbo, Nina Bromander Klubb Moss Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalsvik, Luna Sofie Klubb Fredrikstad SK Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Hanna Klubb Sävedalens AIK Skidor Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bekkevard, Helene Klubb Tistedalen FL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Ester Klubb Sävedalens AIK Skidor Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wilhelmsen, Leona Elisabeth Dyhre Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Aurora Solberg Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bråthen, Julie Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falkenbo, Oda Bromander Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ugland, Elina Klubb Tistedalen FL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sølvberg, Maren Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Mina Klubb Varteig IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarsnes, Anne Toril Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stigen, Astrid Klubb Fredrikstad SK Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halseth, Charlotte Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordhagen, Kari Margrethe Klubb Askim IF Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ruth, Strand Klubb Sävedalens AIK Skidor Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevard, Kristine Klubb Tistedalen FL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wilhelmsen, Lisa Josefine Dyhre Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wold, Ida Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkebøen, Tore Herman Finsrud Klubb Tistedalen FL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Aksel Aimar Klubb Moss Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Emil Klubb Spydeberg IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandham, Magnus Rømuld Klubb Askim IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steimoen, Peder Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Funderud, Kristian Fridtjof Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix