Hopp til innhold

BRANDKASSELEKENE 2019

BRANDKASSELEKENE 2019 LØRDAG 02. FEBRUAR 2019 I GRANSKOLLEN, 1825 TOMTER RENNSTART KL: 12:00 BAKKESTØRRELSE: K4 BAKKESTØRRELSE: K8 BAKKESTØRRELSE: K16 BAKKESTØRRELSE: K28 BAKKESTØRRELSE: K38

  • Når: 02.02.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Tomter
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K16 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K28 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K38 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K5 Startkontingent 100
Start 02.02.2019 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K8 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J rekruttklasse Øvelse K16 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J rekruttklasse Øvelse K28 Startkontingent 100
Start 02.02.2019 Klasse J rekruttklasse Øvelse K38 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J rekruttklasse Øvelse K5 Startkontingent 100
Start 02.02.2019 Klasse J rekruttklasse Øvelse K8 Startkontingent 100
Start 02.02.2019 Klasse K Veteran Øvelse K28 Startkontingent 100
Start 02.02.2019 Klasse K Veteran Øvelse K38 Startkontingent 100
Start 02.02.2019 Klasse M Veteran Øvelse K28 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse M Veteran Øvelse K38 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G Rekruttklasse - K16

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Emil Elias Klubb Hobøl IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K16

G Rekruttklasse - K28

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G Rekruttklasse Øvelse K28

G Rekruttklasse - K38

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Arnt Nicolai Klubb Hobøl IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K38
Navn Johannessen, Marius Klubb Slitu IF Klasse G Rekruttklasse Øvelse K38
Navn Krogedal, Håvard Rygg Klubb Hobøl IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K38
Navn Le, Alvin Klubb Byåsen IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K38
Navn Skaug, Emil Schønemann Klubb Hobøl IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K38
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G Rekruttklasse Øvelse K38

G Rekruttklasse - K8

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evans, Martin Klubb Fossum IF Klasse G Rekruttklasse Øvelse K8
Navn Lien Sunnby, Nils Klubb Moss Skiklubb Klasse G Rekruttklasse Øvelse K8

J rekruttklasse - K16

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evans, Nora Helene Klubb Fossum IF Klasse J rekruttklasse Øvelse K16
Navn Helle, Miriam Naomi Landro Klubb Fossum IF Klasse J rekruttklasse Øvelse K16
Navn Sulland-Borgås, Linea Madelin Klubb Hobøl IL Klasse J rekruttklasse Øvelse K16

J rekruttklasse - K38

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Kollenhopp Klasse J rekruttklasse Øvelse K38

M Veteran - K28

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørstad, Gjermund Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M Veteran Øvelse K28

M Veteran - K38

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjeldsen, Jens Magnus Trevisan Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse M Veteran Øvelse K38
Navn Sørstad, Gjermund Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M Veteran Øvelse K38
NIF-EPI01, 01
Morten V. Eriksen