Hopp til innhold

Trøskenklassikeren 2019

  • Når: 14.02.2019
  • Oppstart: 18:30
  • Hvor: Harehjellen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse FH gutter Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 14.02.2019 Klasse FH jenter Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 14.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 14.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 14.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 14.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 14.02.2019 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 14.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 14.02.2019 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Snorre Johannes Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hermansen, Mathias Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmen, Sindre Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bäckstrøm, Mats Emilsen Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad-Vogt, Håkon Klubb Soon Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jessen, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjerkreit, Peder Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsæth, Jona Sturlason Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvernes, Patrick Emilio Møller Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omer, Ahmed Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvalsvik, Lukas Aleksander Klubb Fredrikstad SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaatan, Sigurd André Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjercke-Bjørnstad, Sigve Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omer, Mohammed Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wold, Mats Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjønnes, Peder Dæhlen Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Jesper Meistad Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Mathias Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindén, Noah Lars Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belegu, Leon Klubb Trøsken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finstad-Vogt, Aksel Klubb Soon Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmen, Eivind Klubb Trøsken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pinaas, Peder Klubb Trøsken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svartedal, Edvard Klubb Trøsken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen-roer, Jonathan Klubb Trøsken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen-aas, Leander Klubb Trøsken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Mikkel Emrik Klubb Trøsken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falkenbo, Nina Bromander Klubb Moss Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leikaas, Synne Oline Klubb Trøsken IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Orud, Linnea Louise Prang Klubb Trøsken IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaatan, Margit Mathilde Klubb Moss Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasselgård, Marie Strøm Klubb Askim IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lerstad, Ester Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pinaas, Aurora Klubb Trøsken IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjercke-Bjørnstad, Frida Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelbak, Ingrid Agnalt Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Leona Elisabeth Dyhre Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Aurora Solberg Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bråthen, Julie Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vik-Haugen, Helene Klubb Fredrikstad SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stigen, Astrid Klubb Fredrikstad SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sulusnes, Sofie Eide Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordhagen, Kari Margrethe Klubb Askim IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringsgård, Vilde Klubb Trøsken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benito, Sofia Carolina Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelbak, Marie Agnalt Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Helen Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjerkreit, Tora Marie Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Lisa Josefine Dyhre Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wold, Ida Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steimoen, Peder Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hermansen, Simen Meistad Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02