Hopp til innhold

Kretsmesterskap fristil, normaldistanse

Kretsmesterskap Østfold skikrets, normaldistanse.

  • Når: 27.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Moss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 27.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 27.01.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 27.01.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 27.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 27.01.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 27.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 27.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 27.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2019 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 100
Start 27.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øby, Eirin Elise Klubb Varteig IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bromander, Jonathan Nicolay Klubb Moss Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahlqvist, Albert Klubb Fredrikstad SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Falch, Snorre Johannes Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Selmer Ringstad Klubb Fredrikstad SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Isak Klubb Fredrikstad SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Ludvik Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jessen, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Mathias Hagquist Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerkreit, Peder Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsæth, Jona Sturlason Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvernes, Patrick Emilio Møller Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Sondre Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Jacob Egeberg Klubb Soon Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlstad, Emil Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvalsvik, Lukas Aleksander Klubb Fredrikstad SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Jens Halvard Torbjørnssønn Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaatan, Sigurd André Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjercke-Bjørnstad, Sigve Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsæth, Sturla Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Tobias Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stærk, Vegard Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Mats Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbu, Henrik Julian Fontes Klubb Varteig IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rygg, Elias Leander Klubb Soon Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Özkan, Emre Daniel Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredriksen, Truls Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjønnes, Peder Dæhlen Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Henrik Herbert Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Jesper Meistad Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Mina Klubb Varteig IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, Mathias Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindén, Noah Lars Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønli, Sander Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svartedal, Edvard Klubb Trøsken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveitane, Robin André Klubb Båstad IL, Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Urstad, Lars Emil Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansson, Joel Bronebakk Klubb Tistedalen FL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Langseth, Bastian Adler Østli Klubb Tistedalen FL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Gabriel Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rigo, Kristian Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skurtveit, Jarle Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynildsen, Ingrid Sofie Hox Klubb Fredrikstad SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Falkenbo, Nina Bromander Klubb Moss Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Herrød, Linde Atlesdatter Klubb Moss Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoel, Frida Klubb Moss Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvalsvik, Luna Sofie Klubb Fredrikstad SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaatan, Margit Mathilde Klubb Moss Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folland, Ane S. Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hasselgård, Marie Strøm Klubb Askim IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoel, Marielle Klubb Askim IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lerstad, Ester Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundqvist, Camilla Johanne Klubb Ås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Prestegaard, Mille Kristine Ellingsen Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundby, Adele Steen Klubb Askim IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkevard, Helene Klubb Tistedalen FL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjercke-Bjørnstad, Frida Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wilhelmsen, Leona Elisabeth Dyhre Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Aurora Solberg Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brynildsen, Marte Kristine Hox Klubb Fredrikstad SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Falkenbo, Oda Bromander Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Narmo, Andrea Pedersen Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folland, Hedda Storejorde Klubb Moss Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kullerud, Ingrid Elise Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Onsaker, Amalie Dorothea Lund Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølvberg, Maren Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvarsnes, Anne Toril Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stigen, Astrid Klubb Fredrikstad SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgne, Emilie Lysaker Klubb Rømskog IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sulusnes, Sofie Eide Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordhagen, Kari Margrethe Klubb Askim IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringsgård, Vilde Klubb Trøsken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Giske, Edith Lothe Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Amalie Helen Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjerkreit, Tora Marie Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Narmo, Nora Pedersen Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjenneberg, Hedvig Klubb Båstad IL, Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wilhelmsen, Lisa Josefine Dyhre Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wold, Ida Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbye, Elsa Inger Synøve Klubb Moss Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hesleskaug, Liv Katrine Alvim Klubb Mysen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Moen, Kristina Klubb Moss Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsland, Marte Sletten Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Lise Emilie Klubb Trøsken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wilskow, Emily Victoria Klubb Trøsken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkebøen, Tore Herman Finsrud Klubb Tistedalen FL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Aksel Aimar Klubb Moss Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Steimoen, Peder Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergquist, Daniel Klubb Rømskog IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Funderud, Kristian Fridtjof Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix