Hopp til innhold

Spydebergrennet 2019

Det er med glede vi ønsker alle hjertelig velkommen til Spydeberg Skiarena og til Spydebergrennet 2019. Årets renn arrangeres i klassisk stil (normaldistanse) med intervall/enkeltstart i våre utfordrende og fine løyper. Første start kl. 11.00. De yngste starter først. Se våre hjemmesider spydeberglangrenn.no (Arrangement - Spydebergrennet) for mer informasjon.

  • Når: 02.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Spydeberg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 02.02.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 02.02.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 02.02.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 02.02.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 02.02.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 02.02.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 02.02.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 02.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 02.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 02.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vågen, Herman Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Ludvik Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Wilhelm Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bredesen, Herman Klubb Askim IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Thomas Aleksander Fjeld Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Mathias Hagquist Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjerkreit, Peder Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krokeide, Christer José Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvisler, William Johannes Bergland Klubb Slitu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Jesper Buer Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvalsvik, Lukas Aleksander Klubb Fredrikstad SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sølvberg, Simen Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjercke-Bjørnstad, Sigve Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Lucas Torp Klubb Mysen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wold, Mats Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Herman Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Storm Hjorteland Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Håkon Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Özkan, Emre Daniel Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Kristoffer Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredriksen, Truls Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjønnes, Peder Dæhlen Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Henrik Herbert Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Mathias Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønli, Sander Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Olav Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandbæk-skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svartedal, Edvard Klubb Trøsken IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Dennis Emilian Klubb Askim IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skurtveit, Jarle Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Mikkel Emrik Klubb Trøsken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leikaas, Synne Oline Klubb Trøsken IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoel, Marielle Klubb Askim IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bekkevard, Helene Klubb Tistedalen FL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjercke-Bjørnstad, Frida Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Aurora Solberg Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bråthen, Julie Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Narmo, Andrea Pedersen Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sølvberg, Maren Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Mina Klubb Varteig IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarsnes, Anne Toril Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benito, Sofia Carolina Klubb Trøsken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Julia Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krokeide, Rakel Ariela Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordhagen, Kari Margrethe Klubb Askim IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevard, Kristine Klubb Tistedalen FL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Helen Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjerkreit, Tora Marie Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wold, Ida Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hesleskaug, Liv Katrine Alvim Klubb Mysen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Aksel Aimar Klubb Moss Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myrmel, Frode Klubb Hobøl IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix