Hopp til innhold

Kretsrenn klassisk stil

Kretsrenn i klassisk stil på vår nye skiarena som skal stå ferdig medio januar 2018

  • Når: 03.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Trøsken
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse FH Gutter Øvelse Klassisk Startkontingent 100
Start 03.02.2018 Klasse FH Jenter Øvelse Klassisk Startkontingent 100
Start 03.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 03.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100
Start 03.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 03.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 03.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 03.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Ludvik Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Østbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Emil Olav Husebye Klubb Fredrikstad SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haakaas, Sander Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Knut O Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stærk, Vegard Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wold, Mats Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Storm Hjorteland Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Henrik Herbert Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Jesper Meistad Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindén, Noah Lars Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Urstad, Lars Emil bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggenes, Sander Agnalt Klubb Trøsken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bekkevard, Helene Klubb Tistedalen FL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvalsvik, Lukas Aleksander Klubb Fredrikstad SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinsland, Ingrid Klubb Fredrikstad SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Såheim, Julie Klubb Fredrikstad SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Leona Elisabeth Dyhre Klubb Trøsken IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Aurora Solberg Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brynildsen, Marte Kristine Hox Klubb Fredrikstad SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bråthen, Julie Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falkenbo, Oda Bromander Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Narmo, Andrea Pedersen Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kullerud, Ingrid Elise Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik-haugen, Helene Klubb Fredrikstad SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarsnes, Anne Toril Klubb Moss Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stigen, Astrid Klubb Fredrikstad SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sulusnes, Sofie Eide Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hesleskaug, Liv Katrine Alvim Klubb Mysen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lysaker, Marthe Klubb Slitu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Amalie Helen Klubb Trøsken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Lisa Josefine Dyhre Klubb Trøsken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wold, Ida Klubb Trøsken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynildsen, Ingrid Sofie Hox Klubb Fredrikstad SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leikaas, Synne Oline Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsland, Marte Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Aksel Aimar Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hermansen, Simen Meistad Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kullerud, Pål Asbjørn Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan