Hopp til innhold

Over Kjølenrennet - Oslo Sportslagercup 2018

Over Kjølenrennet 2018 går i klassisk stil og inngår i Oslo Sportslagercup for 15- og 16-årsklassene i Oslo, Akershus og Østfold. Rennet er også kretsrenn for Østfold skikrets og inngår i Swenorcupen.

  • Når: 13.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Ørje
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse FH Jenter Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 13.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 13.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

FH Jenter - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Segtnan, Othilie Oda Klubb Moss Skiklubb Klasse FH Jenter Øvelse Klassisk

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Mathias Klubb Moss Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krokeide, Christer José Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Jesper Buer Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaatan, Sigurd Andre Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sølvberg, Simen Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Farbrot, Nikolai Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stærk, Vegard Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wold, Mats Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wæhre, Anders Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbu, Henrik Julian Fontes Klubb Varteig IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Herman Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Håkon Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lockert, Leo Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjønnes, Peder Dæhlen Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Henrik Herbert Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Jesper Meistad Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Mathias Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falch, Adrian Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Mads Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Vebjørn Falk Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børli, Erlend Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finset, Ådne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finsrud, Herman Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frankrig, Ole Jakob Røe Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horn, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klund, Ole Andreas Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindefjeld, Torjus Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mills-Andersen, Martin Jay Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Johan Akseli Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svestad-Bårdseng, Embret Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wollebek, Even Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhre, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Vetle Ullnæss Klubb Askim IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bredesen, Dennis Emilian Klubb Askim IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Falch, Snorre Johannes Klubb Trøsken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjeld, Tidemann Klubb Ørje IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvernes, Patrick Emilio Møller Klubb Trøsken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Urstad, Lars Emil bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veiby, Isak Klubb Askim IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Anna Filippa Klubb Trøsken IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoel, Marielle Klubb Askim IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringsby, Iben Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevard, Helene Klubb Tistedalen FL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brandsrud, Ada Klubb Ørje IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeld, Telma Klubb Ørje IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lockert, Tiril Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braathen, Aurora Solberg Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bråthen, Julie Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Narmo, Andrea Pedersen Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nydal, Frøydis Olaug Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Hanna Gurine Klubb Mysen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandsrud, Lovise Klubb Ørje IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kullerud, Ingrid Elise Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skår, Ane Jaavall Klubb Ørje IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sølvberg, Maren Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld, Tuva Klubb Ørje IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Mina Klubb Varteig IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarsnes, Anne Toril Klubb Moss Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stigen, Astrid Klubb Fredrikstad SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundby, Margit Klubb Varteig IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøe, Johanne Rognerud Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredriksen, Anna Dale Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggem, Emily Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hodne, Emma Strandmann Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgne, Emilie Klubb Rømskog IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ihle, Aina Brunborg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Christina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sulusnes, Sofie Eide Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tønsberg, Andrea Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østgulen, Ingrid Kapstad Klubb Skimt - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andenæs, Lea Gundersen Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hesleskaug, Liv Katrine Alvim Klubb Mysen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saltnes, Sara Børsting Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scott, June Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solhaug, Karina Klubb Heggedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Selma Maria Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Helen Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leikaas, Synne Oline Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Narmo, Nora Pedersen Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaatan, Margit Mathilde Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andenæs, Juni Gundersen Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Banken, Malin Holmen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Refsdal, Tuva Holmbakken Klubb Frogner IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsland, Marte Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kullerud, Frida Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogen, Cecilie Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Lise Emilie Klubb Trøsken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Aksel Aimar Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albinsson, Andreas Klubb Ukjent skigruppe Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhr, Trygve Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix