Hopp til innhold

KM Normaldistanse 2018

KM Normaldistanse for Østfold skikrets går i klassisk stil, og inngår i Swenorcupen.

  • Når: 28.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Ørje
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse FH Jenter Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 28.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Jenter - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Segtnan, Othilie Oda Klubb Moss Skiklubb Klasse FH Jenter Øvelse Klassisk

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Ludvik Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsæth, Jona Sturlason Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krokeide, Christer José Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaatan, Sigurd Andre Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sølvberg, Simen Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haakaas, Oscar Klubb Båstad IL, Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haakaas, Sander Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Knut O Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stærk, Vegard Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wold, Mats Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Herman Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Storm Hjorteland Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Håkon Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjønnes, Peder Dæhlen Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Jesper Meistad Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Mathias Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lien, Trym Christian Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindén, Noah Lars Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finsrud, Herman Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haakaas, Ole Sofus Klubb Båstad IL, Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klund, Ole Andreas Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeld, Tidemann Klubb Ørje IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Urstad, Lars Emil bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veiby, Isak Klubb Askim IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoel, Marielle Klubb Askim IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeld, Telma Klubb Ørje IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Aurora Solberg Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falkenbo, Oda Bromander Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Narmo, Andrea Pedersen Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kullerud, Ingrid Elise Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skår, Ane Jaavall Klubb Ørje IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sølvberg, Maren Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbye, Karin Klubb Moss Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld, Tuva Klubb Ørje IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarsnes, Anne Toril Klubb Moss Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stigen, Astrid Klubb Fredrikstad SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundby, Margit Klubb Varteig IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgne, Emilie Lysaker Klubb Rømskog IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sulusnes, Sofie Eide Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hesleskaug, Liv Katrine Alvim Klubb Mysen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Amalie Helen Klubb Trøsken IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falkenbo, Nina Bromander Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsland, Marte Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øby, Eirin Elise Klubb Varteig IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Aksel Aimar Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steimoen, Peder Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albinsson, Andreas Klubb Ukjent skigruppe Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Korsæth, Amund Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Fredrik Fossum Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agnalt, Sigurd Fredriksen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kullerud, Pål Asbjørn Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge