Hopp til innhold

KM sprint og Kretsrenn sprint - Spydebergrennet 2018

Østfold Skikrets - KM sprint friteknikk 13 år og eldre - Kretsrenn sprint friteknikk for 12 år og yngre

  • Når: 27.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Haugenveien 291
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse FH Gutter Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse FH Jenter Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 27.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Mathias Klubb Moss Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Krokeide, Christer José Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Jesper Buer Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sølvberg, Simen Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haakaas, Sander Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Lucas Torp Klubb Mysen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Knut O Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wold, Mats Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Herman Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ingebrigtsen, Storm Hjorteland Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Håkon Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandstad, Martin Klubb Askim IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gjønnes, Peder Dæhlen Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Jesper Meistad Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Mathias Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lien, Trym Christian Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stubberud, Henrik Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finsrud, Herman Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Klund, Ole Andreas Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Dennis Emilian Klubb Askim IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ullnæss Gulbrandsen, Lukas Klubb Askim IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoel, Marielle Klubb Askim IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Aurora Solberg Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Narmo, Andrea Pedersen Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Hanna Gurine Klubb Mysen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kullerud, Ingrid Elise Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sølvberg, Maren Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarsnes, Anne Toril Klubb Moss Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stigen, Astrid Klubb Fredrikstad SK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgne, Emilie Klubb Rømskog IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hesleskaug, Liv Katrine Alvim Klubb Mysen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsland, Marte Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kullerud, Frida Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Aksel Aimar Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Emil Klubb Spydeberg IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sandham, Magnus Rømuld Klubb Askim IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Simen Meistad Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Fredrik Fossum Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kolderup, Sigve Nygaard Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Tobias Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agnalt, Sigurd Fredriksen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
NTB scanpix