Hopp til innhold

Opel Sprinten

I samarbeid med AS Auto Askim arrangerer vi i år igjen Opel Sprinten i Sagveien 9, Askim. Rennet er et sprintrenn med prolog og finaler. VIKTIG PRESISERING IFT. HJUL: Opp til Jr (tom 16 år) benyttes 1`er hjul (standard på jr ski) Jr og sr benytter 2`er hjul.

  • Når: 29.10.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: AS Auto Askim
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.10.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 29.10.2017 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 29.10.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 29.10.2017 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 29.10.2017 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.10.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 29.10.2017 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Øiestad, Olai Kristian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sølvberg, Simen Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grestad, Torje Klubb Morgedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kirkebøen, Tore Herman Finsrud Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Dennis Emilian Klubb Askim IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krokeide, Christer José Klubb Spydeberg IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn de Paoli, Silje Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevard, Helene Klubb Tistedalen FL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holtedahl, Julie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Narmo, Andrea Pedersen Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nor-Woll, Pernille Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Hanna Gurine Klubb Mysen IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sølvberg, Maren Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarsnes, Anne Toril Klubb Moss Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hesleskaug, Liv Katrine Alvim Klubb Mysen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lysaker, Marthe Klubb Slitu IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Wilskow, Emily Victoria Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02