Hopp til innhold

KM Oslo Skate

Kretsmesterskap for Oslo Arrangør Årvoll idrettslag og Lillomarka skiklubb

  • Når: 29.01.2023
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Lillomarka Arena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Ingmar Birkeland Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Henrik Brynildsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andreassen, Herman Aas Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Angelo, Vilmer Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bartnes, Eirik Stenerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Edvard Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Ola Bråten Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkemoe, Nils Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bovim, Ferdinand August Måkestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Braathen, William Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Conradi-Tollefsen, Jens Peter Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Conradsen, Eirik Kjær Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Falck, Felix Misvær Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fladmoe, Jakob Tran Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fredriksen, Walter Staal Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjærum, Eimund Haug Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grannes, Kasper Bror Ramm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lauritz Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasselberg, Anton Eivind Alrik Basmo Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Havnen, Per Stephen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggeland-Sundby, Markus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellerud, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Helliesen, Philip Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hempel, Edwin Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmen, Georg Erik Stilley Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jokstad, Mads Klethagen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjenseth, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kreken, Henrik Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krohg, Rolf Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Edvard Bjørnaas Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kåsine, Eilev Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Osnes-Ringen, Julian Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ruud-Sollie, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røsten, Edvard Nicolaisen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstum, Andreas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagatun-Langleite, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Haakon Schwartz Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skeid, Ole Smedsrud Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skrefsrud, Gustav Olsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg-Hansen, Aksel Anker Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Straith, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Syrdahl, Håkon Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Oskar Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Theis-Haugan, Isaac Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Unander, Oscar Kleiveland Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vines, Lars Vartdal Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegård, Edvard Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvren, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Isak Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brandsnes, Albert Bjerkedal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bru, Jonathan Negaard Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Corneliussen-Ramm, Adrian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Deely, Liam Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybwad, Mattis Larsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Falch-Hennum, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flo, Sebastian Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosser, Liam Brenden Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuseth, Joakim Espen Lysfjord Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Glasø, Magnus Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Golebiowski, Aksel Tangen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Greve, Oscar Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hall, Håkon Sørdahl Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Jens Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helland, Aksel Annar Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetle, Oliver Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetle, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjarrand, Aleksander Nestvold Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjort, Johan Martin Gran Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingebrigtsen, William Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Mio Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kamvissis, Nikolai Njøten Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Killingberg, Martin Olsen Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langbakk, Jacob Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leite, Sebastian Storebø Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lervik, Axel Berger Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Löfgren, Simon Kristian Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Magnus Lohre Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Ola Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Norum, Aksel Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Orkelbog, Viktor Strømland Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pfaffhuber, Jakob Aspmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Phillips, Sondre Feiring Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rimol, Elias Leonard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rommen, Eirik Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sammut, Johannes Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjöqvist, William Erik Hausken Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Terekhov, Lukas Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsrud, Åsmund Weum Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torsvik, Alexander Nordby Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ugland, Magnus Ernst Rustad Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vartdal, Magnus Lie Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Walther-jensen, Theodor Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wik, Mikkel Soldal Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Sander Fystro Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berge, Erlend Bråten Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkemoe, Ole Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Breit, Sebastian Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ertsås, Sverre Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gausen, August Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grossmann, Niclas Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høiseth, Arne Jørgen Høidahl Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jordin, Ulf-Håkon Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgenrud, Martin Lyngvær Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Katzenmaier, Ola Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølner, Caspian Daniel Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kåsine, Tinus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Erik Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentzen, Ludvig Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Madsgaard, Henrik Storli Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mehl-Bjørkli, Tobias Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelet, Paulus Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nikolaisen, Nils Anders Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordberg, Tarjei Hausken Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nymark-Veum, Edvard Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røsland, Fredrik Berger Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagatun-Langleite, Tomas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sigernes, Lars Nylund Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sinding, Edvard Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Amandus Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stene, Oskar Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Oskar Tveiten Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømmerås, Mikkel Nygård Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaa, Kasper Fosse Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaagland, John Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wollik, Kristoffer Ruud Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvren, Aksel Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratberg, Even Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bringsjord, Martin Slåtsveen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggen-Vaa, Olav Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Følling, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Greve, Alvin Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gullberg-Mathisen, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jokstad, Martin Klethagen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kemmerich, Paul Juel Klubb Sørkedalens IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mørk, Patrick Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Omsland, Hauk Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ovesen, Aksel Hendnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riksfjord, Fredrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Emil Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruud-Sollie, Eskil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Smedsvig, Aksel Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensvik, Aksel Abrahamsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svanæs, Vetle Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæternes, Sigurd Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Undheim, Georg Granlund Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Utheim, Sigurd Ånestad Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandanger, Mikkel Alhaug Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindedal, Sivert Landrø Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmén, Sverre Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langmoen, Sondre Juel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyborg, Gustav Bakke Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Unander, Erling Kleiveland Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wahed, Yad Shwan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Jokstad, Endre Klethagen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Skaalerud, Anders Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Songe, Halvor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Troye, Herman Eide Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri

G 16 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Martin Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Oliver Køster Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bartnes, Sindre Stenerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjelland, Henrik Magnus Nedberg Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Erichsen, Marius Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulling, Luca Bamberg Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasselberg, Felix Nils Johan Basmo Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggeland-Sundby, Max Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjort, Harald Johannes Gran Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Nore Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nadheim, Markus Solvang Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyborg, Flemming Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Orkelbog, Sokrates Strømland Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sammut, David Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sinding, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Slagsvold, Peter August Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg-Hansen, Sondre Anker Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundnes, Vegard Risstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæternes, Brage Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Waage, Sondre Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wingdahl, Henrik Heggeland Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Yri, Rasmus Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Østgaard, Marcus Leander Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Emery, Einar Leonard Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Espe-Skjetne, Henrik Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Foss, Edvard Ovesen Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjernes, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Golebiowski, Anton Tangen Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holte, Mikkel Rasmussen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvammen-Nicholson, Thelonious Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jebsen, Lorentz Peter Høiback Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jespersen, Jonas Grønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Liland, Finn Høeg Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lutnæs, Eirik Dalen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelet, Herman Nicolai Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nenseter, Jørgen Engejordet Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordbotten, Eivind Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordraak, Jesper Auglænd Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringdal, Morten Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Sigurd Schwartz Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøberg-Østensvik, Theo Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjærli, Aane Veum Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensvik, Jonas Abrahamsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ugelstad, Sofus Rudolf Sverdrup Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ugland, Håkon Waldemar Rustad Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vasvåg-Snellingen, Birk Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wang-Hansen, Eivind Bjordal Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Ingrid Myerscough Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Askestad-Hansen, Sarah Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Barlein, Lilly Hoemsnes Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerkås, Celina Madeleine Andersen Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørkholt, Hedda Bakkejord Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Borgaas-Sørlie, Ingrid Elise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bratt, Sara Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Breit, Hedda Emilie Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahll, Helene Enderlé Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engeseth, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fredsvold-Larsen, Mari Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gran-Nilsen, Frida Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hosar, Pauline Maria Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Martine Volldal Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kamvissis, Julie Njøten Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerød, Hennie Haveland Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamme, Silje Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamme, Wilma Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Laizet, Alexandra Paus Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Astrid Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lid, Johanna Brogren Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundby, Agnes Skjønsberg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyche, Vilma Sundnes Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjøen, Tuva Josefine Danino Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Norberg, Sunniva Linnea Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ormbostad, Sophia Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Vilde Elisabeth Goplen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rishøi, Maria Sværen Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Scheinert, Maren Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Silgjerd, Elise Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sinding, Celin Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torgersen, Kaia Marie Ternsell Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tømmerås, Marte Nygård Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Valstad, Hennie Sophie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Yri, Sara Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Zahl-Lid, Aria Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Østgaard, Ingrid Elizabeth Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Eira Filippa Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Emily Køster Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Baardsgaard, Martine Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Benserud, Ragna Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Hennie Molland Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Emery, Nia-Sofie Ann Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engebretsen, Josefine Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fanebust, Sigrid Ulvin Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flæsen, Ida Langemyhr Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Friid-Hauglund, Hennie Thaline Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husstad, Erle Eide Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jebsen, Cornelia Amalie Høiback Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jonhaugen, Martine Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kemmerich, Lina Juel Klubb Sørkedalens IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolderup, Julie Puntervold Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Helena Amélie Trentanove Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langmoen, Aurora Juel Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Caroline Drabløs Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbotten, Elise Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Norderud, Tilde Larsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Norstad, Hege Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nygaard, Thea Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, Selma Huun Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandvik, Sofie Nerigård Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Tiril Tallulah Bølstad Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinsholt, Inga Molstad Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storaker, Nora Grue Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storvik, Sofie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tellevik, Annie Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thaulow-Huun, Luna Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torgersen, Else Herdis Ternsell Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Troye, Hedda Josephine Eide Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Undheim, Agnes Granlund Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Undheim, Oda Fenne Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Amundsen, Ane Pauline Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjelland, Celine Marie Nedberg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dankworth, Savanna Elise Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elle-Dietrichson, Lykke Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ertsås, Marit Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fisknes, Ine Johnsen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lauring, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindvall, Siri Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moldestad, Ingeborg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringdal, Wanda Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærven, Ayumi Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stræth, Sofie Tunheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Valstad, Alma Anjadatter Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Watle, Hermine Margrete Viksmoen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Werenskjold, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Whitfield, Natalie Joo Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wæhler, Lærke Toft Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Baardsgaard, Amalie Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakkehøi, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bihaug-frøyland, Maren Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dybwad, Maja Larsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hedenstrøm, Ida Røvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jonhaugen, Selma Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krüger, Leonore Bjørnaas Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leite, Filippa Storebø Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melum, Ingrid Marlene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Måseide, Helena Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Amalie Lilleheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oldervoll, Embla Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Omsland, Synve Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storm, Sara Tjønnås Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørlie, Mathea Sofie Borgaas Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Valstad, Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegaard, Victoria Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brodin, Nora Falck Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Claudi, Clara Skatvedt Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nikolaisen, Ylva Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Norderud, Hennie Larsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordklev, Oda Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Næss, Sigrid Kleven Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storhaug-Blom, Lisa Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Scheele, Helene Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Valio, Ava Viktoria Sætnan Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri

J 16 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland, Kaja Kristine Nedberg Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Braathen, Julie Margrethe Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyche, Jenny Sundnes Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyborg, Ragnhild Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Syrdahl, Åse Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ella Aas Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Arvola-Larsen, Maja Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bru, Amanda Negaard Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Camerer, Ida Eleonora Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Anna Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Julin, Camilla Halle Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lønnestad, Ingeborg Nesje Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Medbø, Sophie Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Melleby, Live Sofie Fantoft Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Melum, Ingrid Lillegraven Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stræth, Maja Tunheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ugelstad, Signe Sverdrup Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wernersen, Nora Wathle Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wingdahl, Hedvig Heggeland Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wollik, Camilla Ruud Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Blomfeldt, Signe Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Motzfeldt, Julie Marie Dalen Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Myrvold, Anna Emilie Øvrebø Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri

K 18 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Andberg, Eva Helene Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn de Besche, Anne Bunemann Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Idrettslaget Try Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Idrettslaget Try Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mentzoni-Klausen, Kristian Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bånerud, Kjetil Stuge Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Cabeca, Jose Klubb Njaal IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Evensen-Lie, Eskil Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Oppegaard, Mathias Høgenes Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Schwencke, Fredrik Biørnstad Klubb Kamp/Vestheim IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB