Hopp til innhold

Holmenkollsprinten 2022

Idrettslaget TRY arrangerer Holmenkollsprinten torsdag 3. februar i Holmenkollen! Dette er et sprintrenn i klassisk stil for 15- og 16-årsklassene i den samme løypa som vil bli benyttet i Hovedlandsrennet. Start kl 18:00. Rennet inngår i Møller cup. For ytterligere informasjon gå inn på il-try.no.

  • Når: 03.02.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mancini, Alessandro Fjellskål Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hanoa, Alexander Giertsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stene, Theodor Val Quintan Lemos Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kongsvold, Karoline Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sponnich, Adeline Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blomfeldt, Signe Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
VM snøsport