Hopp til innhold

UTSETTES - Kollmila

Kollmila må utsettes på grunn av lite snø i traseen. Vi satser på kveldsrenn med stor fart fra Frognerseteren til Kollen tidlig i mars. Informasjon oppdateres løpende på arrangementets nettside. NGP Skifestival for utviklingshemmede inngår også i Kollmila-arrangementet denne dagen.

  • Når: 30.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Frøensvollen - Kringsjå skole
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse UH Kvinner Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse UH Menn Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aspelund, Kjetil Nyland Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg, Thorodd Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brandsnes, Albert Bjerkedal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bruusgaard, Magnus Emil Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brørby, Aksel Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Falch-Hennum, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fossum, Jonathan Røine Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Greve, Oscar Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagemo, Andreas Weider Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Henden, Kristoffer Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hetlelid, Julian Merli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johannessen, Mio Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Keiserud, Kristian Welo Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ludvigsen, Ludvig Balchen Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mathiesen, Leopold Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Meedom, Jakob Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mortensen, Simen Lian Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Otterstad, Tristan Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sammut, Johannes Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjöqvist, William Erik Hausken Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Standal, Jens Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ugland, Magnus Ernst Rustad Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Walther-Jensen, Theodor Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles

G 11 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasebø, Tallak Bakken Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørnholt, Julian Alexander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Book, Gustav Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bull, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ege, Emrik Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Egeland, David Korsaksel Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ekeland, Martin Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ertsås, Sverre Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gausen, August Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolderup, Herman Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolderup, Gustav Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Michelet, Paulus Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myrmo, Johannes Folland Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nikolaisen, Nils Anders Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordberg, Tarjei Hausken Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Owen, Karl Anthony Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Schaathun, Tormod Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tømmerås, Mikkel Nygård Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ulsaker, Sebastian Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vea, Tobias Lillesand Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Weiby, Ivar Bredvold Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles

G 12 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bogerud, Marius Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bringsjord, Martin Slåtsveen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Greve, Alvin Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grymyr, Ferdinand Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hicken, Henrik Justus Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løberg, Olav Robøle Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mathiesen, Mogens Emil Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mørk, Patrick Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olsen, Emil Mathias Eek Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Omsland, Hauk Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Robstad, Emil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandnes, Magnus Broch Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles

G 13 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hagen, Torjus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Linnebo, Erlend Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Meedom, Henrik Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Svare, William Oscar Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 14 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aspelund, Andreas Nyland Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bernhoftsen-Banks, Luka Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Braaten, Sigurd Løken Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hafskjold, Sondre Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skaalerud, Anders Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Songe, Halvor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hafskjold, Eskil Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 8 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ballot, Pål Haande Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjernes, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johannessen, Nore Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lund, Isak Alf Monnest Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Michelet, Herman Nicolai Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordklev, Jakob Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rosén, Karl Johannson Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sverdrup, Livius Jarland Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ugland, Håkon Waldemar Rustad Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles

G 9 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fladmoe, Jakob Tran Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flage, Eyvind Aas-Eng Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagen, Lauritz Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Havnen, Per Stephen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heggeland-Sundby, Markus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Helliesen, Philip Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kreken, Henrik Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rykke, Fredrick Maximilian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skrefsrud, Gustav Olsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Taugbøl-Hansen, Oskar Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vagrum, Christian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles

J 10 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ellinor Andrea Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alvenes, Eira Filippa Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Baardsgaard, Martine Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahll, Beathe Enderlé Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engebretsen, Josefine Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjelmstad, Marie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Löwhagen, Agnes Rongstad Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nedrevåg, Margrethe Winsnes Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ornum, Else Lilly Swensson Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rykke, Valerie Elise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandvik, Sofie Nerigård Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storvik, Sofie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tangen, Olivia Løberg Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Undheim, Oda Fenne Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Weisz, Elida Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles

J 11 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Amundsen, Ane Pauline Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andersen, Sigrid Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakkehøi, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjelland, Celine Marie Nedberg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brende, Live Lund Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ertsås, Marit Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grannes, Malin Ramm Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lehovd, Ingrid Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rygh, Mari Oraug Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjærven, Ayumi Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundin, Eline Timm Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Werenskjold, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles

J 12 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ingrid Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aas, Ulrikke Bjerkvold Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alvær, Ada Benestad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Baardsgaard, Amalie Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakkehøi, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Braaten, Johanne Løken Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Edin, Julie Brastad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Garberg, Henriette Johanne Onsrud Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Giving, Tirill Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Helland, Andrine Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krüger, Leonore Bjørnaas Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Omsland, Synve Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storm, Sara Tjønnås Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles

J 13 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bull, Elise Marie Stangeland Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lund, Sara Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nordklev, Oda Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stølan, Agnes Castberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 14 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bratberg, Ågot Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Dahl-Myrvik, Sophie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Grymyr, Amelia Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kjølseth, Victoria Marie Svensøy Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kopp-Alfheim, Kira Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Løberg, Live Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Blomfeldt, Signe Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 8 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Camerer, Ida Eleonora Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ekeland, Tuva Hytten Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjelmstad, Ane Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holden, Olivia Caroline Løvmon Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nedrevåg, Anna Winsnes Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordberg, Sigrid Hausken Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles

J 9 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Ingrid Myerscough Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjorå, Ingeborg Hoel Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bøch, Hedvig Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahll, Helene Enderlé Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eriksen-Holth, Sonja Hermine Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kollerød, Hennie Haveland Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Laizet, Alexandra Paus Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løberg, Hedda Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mittelbach, Hannah Mathea Westeng Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mjøen, Tuva Josefine Danino Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Norberg, Sunniva Linnea Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Russ, Lilje Marcela Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Scheinert, Maren Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sæther, Karin Sletmoen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Teksten, Hanna Kirkehei Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner junior - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Waldum, Rebecka Berit Christin Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri felles

Menn junior - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri felles

UH Kvinner - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Janna Myerscough Klubb Bækkelagets SK Klasse UH Kvinner Øvelse 5 km fri felles
Navn Grønvold, May Klubb Larvik Ski Klasse UH Kvinner Øvelse 5 km fri felles
Navn Vik, Toril Brynlund Klubb Oslo Skikrets Klasse UH Kvinner Øvelse 5 km fri felles

UH Menn - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garvik, Morten Klubb Seljord IL Klasse UH Menn Øvelse 5 km fri felles
Navn Reusch, Jørgen Jøranlid Klubb Heming, IL Klasse UH Menn Øvelse 5 km fri felles
Navn Schia, Torger Helle Klubb Koll, IL Klasse UH Menn Øvelse 5 km fri felles
Navn Wiker, Kristoffer Ersgaard Klubb Koll, IL Klasse UH Menn Øvelse 5 km fri felles
NIF-EPI02, 02
VM snøsport