Hopp til innhold

Hemingstafetten 2022

https://www.heming.no/Langrenn/Sidemeny/Heming-arrangementer/Hemingstafetten.html

  • Når: 25.01.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: OSLO
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2022 Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper Startkontingent 520 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2022 Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper Startkontingent 520 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2022 Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper Startkontingent 520 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Hemingstafetten 11-14 år - Stafett 4 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aall, Hennie Brenna Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aamodt, Daniel Sebastian Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aardal, Ingrid Alma Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aas, Ulrikke Bjerkvold Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aase, Emilie Henriette Wisløff Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Amundsen, Hedda Werring Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Amundsen, Nora Werring Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Andersen, Sigrid Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Andreassen, Ella Sofie Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Austgulen, Marikken Chammas Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bihaug-frøyland, Maren Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bjørheim, Agnes Talha Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bjørnsrud, Thea Klubb Rustad Idrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Blix, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bratberg, Ågot Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Dahl-Myrvik, Sophie Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Edin, Julie Brastad Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Elle-Dietrichson, Lykke Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Finnson, Patrik Strømskroken Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fodstad, Jonathan Björck Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gray, Ada Josefine Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Greve, Oscar Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Greve, Alvin Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Grimstad, Syver Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Grønboengen, Felix Émil Nikolai von Zernichow Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hagen, Torjus Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hagen, Sivert Ola Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hanoa, Sebastian Giertsen Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hellerud, Thomas Nissen Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Henne-Madsen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Holmboe-Rye, Jacob Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Holth, Mathias Rogdar Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Høgset, Sofia Bebanic Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Iversen, Sofie Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jacobsen, Aksel Høyer Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jean-Bothner, Lavrans Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad Idrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jerkø, Tobias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kjerkreit, Ingrid Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Klokk-Brendryen, Nikolai Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kolderup, Alexander Puntervold Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kåsine, Tinus Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Leite, Filippa Storebø Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lian, Aksel Lund Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ljosåk, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mero-Hauge, Kasper Chamberlain Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mittet, Ask Eifred Nyhuus Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mørk, Patrick Klubb Rustad Idrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Måseide, Helena Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Nyborg, Gustav Bakke Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ringdal, Wanda Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skaug, Iben Printzell Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skodvin, Magnus Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Smedsvig, Oscar August Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Smedsvig, Aksel Martinius Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Solheim, Erik Mo Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Solheim, Elisabeth Mo Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Songe, Halvor Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Stensvik, Aksel Abrahamsen Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad Idrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sundin, Johanna Kjelby Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sæle, Oskar Tveiten Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Vaagland, John Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Weiby, Ivar Bredvold Klubb Bækkelagets SK Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-14 år Øvelse Stafett 4 etapper

Hemingstafetten 11-99 år - Stafett 4 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Andreassen, Gøran Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Baardsgaard, Erik Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Berge, Erlend Bråten Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Berger, Julie Kirkhusmo Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bjelland, Celine Marie Nedberg Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brørs-Larsen, Emma Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Christophersen, Jonas Storm Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Claudi, Clara Skatvedt Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Dale, Ingrid Marie Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Dokka, Åsmund Gram Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Elvestuen, Olaus Kolbenstvedt Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ertresvåg, Jonatan Karlson Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Figenbaum-Hansen, Henrik Gavoll Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gabrielsen, Otto Brøvig Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hafskjold, Eskil Prytz Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Halmø, Idun Stenvold Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johansen, Bengt Solheimdal Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Klovland, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kåsine, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lie-Nielsen, Jonas Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lislerud, Tor Øyvind Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Løberg, Live Robøle Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Løberg, Olav Robøle Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Magerøy-Fonk, Ole Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mo, Preben Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Næss-Ulseth, Annika Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rasch-Halvorsen, Einar Mathias Teigen Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Reikvam, Dag Henrik Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rønningen, Live Sagaas Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Røren, Indy Nicolas Laborde-Castagnet Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sandven, Knut Bærøe Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Scheie, Fridtjof Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Smedsvig, Stig Einar Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Solbjørg, Ole Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Solbjørg, Fredrik Fearnley Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Stave, Teodor Varslot Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Thorsrud, Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Wessel, Jonas Mehlin Klubb Njård Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Hemingstafetten 11-99 år Øvelse Stafett 4 etapper

Hemingstafetten 15-20 år - Stafett 4 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brørs-Larsen, Eva Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fjellheim, Synne Marie Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fjellheim, Lars August Deichman Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hanoa, Alexander Giertsen Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse Hemingstafetten 15-20 år Øvelse Stafett 4 etapper
nif-epi04, 04
VM snøsport