Hopp til innhold

NC Kombinert, Midtstubakken og Holmenkollen

  • Når: 22.1 - 23.01.2022
  • Hvor: Midtstubakken og Holmenkollen skiarena
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K NC Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K NC Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M NC A Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M NC A Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M NC B Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M NC B Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Grossmann, Lilly Klubb Kollenhopp Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Løken, Josefine Klubb Askim Idrettsforening Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Øvelse 5 km

K NC - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Grossmann, Lilly Klubb Kollenhopp Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Løken, Josefine Klubb Askim Idrettsforening Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Øvelse 5 km

M NC A - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysil IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km

M NC A - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysil IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km

M NC B - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km

M NC B - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 5 km
NIF-EPI02, 02
VM snøsport