Hopp til innhold

KM Skagen Oslo Sprint 2022

Velkommen til årets glade sprintrenn for aldersgruppene 9 år og tom senior. En litt spesiell vri lar alle fom. 11 år starte direkte i kvartfinaleheat eller semifinaleheat. Alle går minst to ganger, uansett årgang. Dette er et skirenn KUN for løpere fra Oslo skikrets. Rennet er en del av SuperskiCup for 13-14 åringene. Stilart: Klassisk sprint.

  • Når: 08.01.2022
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Sognsvann Snøpark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.01.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 08.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 08.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 08.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 08.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 08.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 08.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rimol, Elias Leonard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bull, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heidenreich, Petter Erik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Lauritz Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krüger, Edvard Bjørnaas Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andenæs-Graver, Fia Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krüger, Leonore Bjørnaas Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04
Daniel Nordby