Hopp til innhold

Martincrossen

Røa IL inviterer til skicross. Løypa utarbeides i samarbeid med ekspertisen på langrennscross i Norges Skiforbund og erfarne løypekjørere fra Røa IL. Martin Johnsrud Sundby bidrar til arrangementet og vil være til stede, og det blir flotte uttrekkspremier. Klasser fremkommer i påmeldingen. Distanser er noe kortere enn normalt, pga mye trøkk gjennom løypa. Vi benytter EQ Timing tidtagersystem, se mer informasjon på martincrossen.no. Rennet har en begrensning på antall deltagere.

  • Når: 21.03.2022
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Røa
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bachke, Fredrik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Thorodd Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Anders Nikolai Stangeland Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Galteland, Olav Handal Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Greve, Oscar Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Jens Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hasle, Eldar Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Henden, Kristoffer Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Mio Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kamvissis, Nikolai Njøten Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Magnus Lohre Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathiesen, Leopold Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Meedom, Jakob Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røde, Mikkel Topaas Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røde, Martinius Topaas Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Veggan, Vemund Klausen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Book, Gustav Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Glimme, Anders Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Havnevik, Sverre Ek Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Páh, Ferdinand Henriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Páh, Theodor Henriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjerpen, Billy Tidemann Bråtveit Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vea, Tobias Lillesand Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogerud, Marius Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Greve, Alvin Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathiesen, Mogens Emil Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Omsland, Hauk Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ovesen, Aksel Hendnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Skar, Martin Aldrin Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Kasper Kjenner Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Meedom, Henrik Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ballot, Pål Haande Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørneboe, Oscar Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøneng, Olav Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Havnevik, Magnus Ek Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Nore Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lutnæs, Eirik Dalen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mælen-Ødegaard, Ole Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordklev, Jakob Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosén, Karl Johannson Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Didrik Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sverdrup, Livius Jarland Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersgaard, Vetle Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkemoe, Nils Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Conradsen, Eirik Kjær Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellingsen, Tobias Asp Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helliesen, Philip Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Martins, Lukas Oliveira Aarstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rykke, Fredrick Maximilian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skrefsrud, Gustav Olsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Straith, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brendengen, Ane Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjethammer, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelmstad, Marie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Isabella Mathea Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedrevåg, Margrethe Winsnes Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rykke, Valerie Elise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Weisz, Elida Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Sigrid Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brende, Live Lund Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelvoorn, Liv Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stray, Julie Borge Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thronsen, Elise Ingeborg Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Watle, Hermine Margrete Viksmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandsæter, Matilda Therese Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Garberg, Henriette Johanne Onsrud Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Giving, Tirill Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ihlen-Ruud, Anniken Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Amalie Lilleheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Omsland, Synve Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Rykke, Claire Louise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bull, Elise Marie Stangeland Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordklev, Oda Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrrist-Leite, Mille Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorbjørnsen, Sara Othilie Kaarsberg Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Færevaag, Emma Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelmstad, Ane Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holden, Olivia Caroline Løvmon Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nedrevåg, Anna Winsnes Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steenstrup, Maja Vestre Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steenstrup, Helene Vestre Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsheim, Emilie Lie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Carlsen, Hedda Ræstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engelvoorn, Penny Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Glimme, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ihlen-Ruud, Sarah Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kamvissis, Julie Njøten Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Laizet, Alexandra Paus Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyche, Vilma Sundnes Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI02, 02
VM snøsport