Hopp til innhold

Rossignolrennet 2022

Da er det klart for påmelding til vårt årlige tradisjonelle Rossignolrenn i Lillomarka Arene lørdag den 12/2-22 Rennet i år er en del av Møller Bil Cup og Superski-cup. Løypelengdene avviker noe fra det som står her i SportsAdmin/MinIdrett, se Innbydelsen og vedlagte løypekart. OBS!!! Kontroller at dere legger inn riktig brikkenummer når dere melder dere på.

  • Når: 12.02.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Grorud
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 12.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 12.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 12.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 12.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 12.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 12.02.2022 Klasse Special Olympics Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Jonas Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruusgaard, Magnus Emil Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Damstuen, Storm Thrane Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rimol, Elias Leonard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Walther-Jensen, Theodor Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjørnholt, Julian Alexander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Cornelissen, Jiri Hesselink Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ertsås, Sverre Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Havnevik, Sverre Ek Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jørgenrud, Martin Lyngvær Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Landsbakken, Mattis Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mehl-Bjørkli, Tobias Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Næssvik, Axel Skrøppa Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wollik, Kristoffer Ruud Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bogerud, Marius Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Holmboe-Rye, Jacob Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Myhr, Marco Ly Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Vollset, Martin Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørkhaug, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rasch-Olsen, Morten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skaalerud, Anders Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brosten, Odin Arnkværn Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjernes, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Isak Alf Monnest Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lutnæs, Eirik Dalen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saga, Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersgaard, Vetle Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Conradsen, Eirik Kjær Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djau, Kevin-Sidi Junior Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hokseggen, Ådne Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oddanger-Heggdalsvik, Noah Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toftemo, Oscar Smids Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vagrum, Christian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Eira Filippa Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brosten, Hedda Arnkværn Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djau, Jemila Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Friid-Hauglund, Hennie Thaline Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjethammer, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husstad, Erle Eide Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kampen, Heidi Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kampen, Kari Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Tiril Tallulah Bølstad Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinsholt, Inga Molstad Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storvik, Sofie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Weisz, Elida Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brende, Live Lund Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ertsås, Marit Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Holmesland, Kristiane Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Leibsland, Mathea Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Moldestad, Ingeborg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mork, Nora Marie Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjørheim, Agnes Talha Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Edland-Gryt, Ella Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hedenstrøm, Ida Røvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mikkonen, Elina Marie Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nordbø, Amalie Lilleheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Onstad, Nora Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Djau, Ayda Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kallåk, Tilde Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Camerer, Ida Eleonora Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Færevaag, Emma Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Olivia Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Landsbakken, Synne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stende, Ella Lund Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wollik, Camilla Ruud Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askestad-Hansen, Sarah Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aukland, Ella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Barlein, Lilly Hoemsnes Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Cornelissen, Sanne Hesselink Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fredsvold-Larsen, Mari Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laizet, Alexandra Paus Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mork, Hermine Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rishøi, Maria Sværen Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Scheinert, Maren Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steimler, Lotta Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Waldum, Rebecka Berit Christin Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

Special Olympics - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønvold, May Klubb Brunlanes IL Klasse Special Olympics Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirevåg-Nordengen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse Special Olympics Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI03, 03
VM snøsport