Hopp til innhold

KongsgårdCrossen (8-12 år)

24.01 - Masse snø i løypene; 30-50 cm tykk kunstsnøsåle gjennom hele løypa - skal veldig mye mildvær og regn før snø blir et problem! For kjedelig med langrenn sa du? Da har du ikke prøvd langrennscross! KongsgårdCrossen er en fartsfylt og morsom langrennscross for barn i alderen 8 - 12 år. Rennet går på jordene ute på Bygdøy, i nærhet til Bygdø Kongsgård og Norsk Folkemuseum. Vi har allerede fått snølagt hele området med kunstsnø som skal gi gode forhold for alle. Rennet foregår i fristil. Og rennet er selvfølgelig Fluorfritt! Vi vil justere starttider og tetthet jfr. Koronna ihht. myndighetene sin retningslinjer for arrangement. Alt vil foregå utendørs, slik at alle skal føle seg trygge mht. avstand og kontakt. Så - renn blir det!

  • Når: 06.02.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Bygdøy
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.02.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarheim, Olai Mejlænder Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Jeppe Gustav Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Thorodd Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Flo, Sebastian Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Greve, Oscar Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugberg, Thomas Kjær Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kamvissis, Nikolai Njøten Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Langbakk, Jacob Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Pfaffhuber, Jakob Aspmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringsby, Martinus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Schybergson, Axel Tindre Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Aiken Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Walther-Jensen, Theodor Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnholt, Julian Alexander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flygind, Herman Bredholt Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellkås, Alexander Mørch Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvidsten, Johan Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jean-Bothner, Lavrans Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lome, Birk Johan Colbjørnsen Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjerpen, Billy Tidemann Bråtveit Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Amandus Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Amandus Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flygind, Victor Bredholt Klubb Bygdø IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greve, Alvin Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønboengen, Felix Émil Nikolai von Zernichow Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarheim, Sondre Mejlænder Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aaslund, Øyvind Lie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Andenæs-Graver, Mads Theodor Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ask, Emil Melhus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjering, Aksel Bjørnstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørneboe, Oscar Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøm-Wilkens, Oleander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøneng, Olav Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Havnevik, Magnus Ek Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvidsten, Syver Klubb Bygdø IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jean-Bothner, Erlend Leander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jenssen, Aksel Devescovi Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Isak Alf Monnest Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lutnæs, Eirik Dalen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Os, Sigve Skjelsvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosén, Karl Johannson Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Saga, Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Teklemariam, Jason Yacob Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Filip Leander Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkemoe, Nils Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen-Holth, Oscar Alexander Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flygind, Jakob Bredholt Klubb Bygdø IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grannes, Kasper Bror Ramm Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lauritz Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Havnen, Per Stephen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Henriksen, Lloyd Njåstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Landsgård, Brede Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rykke, Fredrick Maximilian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Straith, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andenæs-Graver, Fia Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brendengen, Ane Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjedrem, Leonora Klubb Bygdø IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjethammer, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt-Sagstuen, Linnea Isabelle Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Isabella Mathea Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Norderud, Tilde Larsen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiersen, Eira Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rykke, Valerie Elise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sole-Warbo, Rachel Margrethe Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Storvik, Sofie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tvenge, Mette Heyerdahl Klubb Bygdø IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Weisz, Elida Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borge, Fredrikke Okkenhaug Klubb Bygdø IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grannes, Malin Ramm Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmen, Eira Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horn, Karen Ivarson Klubb Bygdø IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tindlund, Josephine Blom Klubb Bygdø IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Sofie Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Landsgård, Hedda Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rykke, Claire Louise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Severinsen, Ella Sofie Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tvenge, Ellen Heyerdahl Klubb Bygdø IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ajer, Edvarda Marisol Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Avice, Mia Landsverk Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnholt, Inger Sophie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Anna Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Guro Eline Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Selma Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lome, Lerke Lilje Colbjørnsen Klubb Bygdø IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nærsnes-Johansen, Hedda Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steenstrup, Maja Vestre Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steenstrup, Helene Vestre Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strømgren, Marie Klubb Bygdø IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tvete, Tiril Ryssmo Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wisløff-Svendsen, Oda Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Petra Cecilie Lind Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Amdahl, Clara Isabella Lind Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dudek-Moe, Elise Klubb Bygdø IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen-Holth, Sonja Hermine Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evjan, Hedda Cassandra Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugberg, Emily Kjær Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellkås, Helene Mørch Klubb Bygdø IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kalandadze, Anna Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kamvissis, Julie Njøten Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Laizet, Alexandra Paus Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lauglo, Signe Kollerud Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyche, Vilma Sundnes Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Narvestad, Live Dokk Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nethaug, Edda Moger Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Rikke Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Severinsen, Alma Kristine Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørfonden, Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Teksten, Hanna Kirkehei Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI02, 02
VM snøsport