Hopp til innhold

Heming Rangeringsrenn SG U14 og U16

Velkommen til rangeringsrenn i Wyller for U14 og U16. Ved avlysning vil 50% av startkontigenten bli tilbakebetalt.

  • Når: 22.01.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Wyllerløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Alexander Kullgren Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bratrud, Emil Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Duberg, Jacob Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Furuseth, Emil Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gilhuus-Moe, Matheo Christian Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hjelseth, Ferdinand Stokkebokjær Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Høegh, Halvor Collier Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lande, Jonas Eriksen Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lanseng, Mathias Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Moe, Helmer Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Andre Jay Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nilssen, Jørgen André Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Risa, Markus Rosén Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Sebastian Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Torjus Helland Klubb Holmen IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Torrissen, Linus Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ulvin, Olav Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Zachariassen, Victor August Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Furuholmen, Henrik Sæthre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Storm André Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Riz, Nias Bjørkaa de Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sørli, Edvard Saltkjel Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Astad, Marte Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørland, Anniken Lind Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Maria Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Meland, Emilie Skaanes Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Emma Hermine Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rustad, Filippa Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Aurora Kanutte Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Toverud, Inger Birgitte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Trondsen, Louise Arnstad Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Merky, Valentina Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mork-Ulnes, Lucia Damner Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rustad, Petronella Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
NIF-EPI02, 02
VM snøsport