Hopp til innhold

Ragde-sprinten

Kjelsås langrenn inviterer til Ragde-sprinten på Linderudkollen. Sprint, fri teknikk. Velkommen! Mer informasjon på https://www.kjelsaas.no/events/p/1000066015/ragde-sprinten

  • Når: 05.03.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Linderudkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2022
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 13 Kjelsås 0411 OSLO
  • Telefon: 91911913
  • E-post: kontoret@kjelsaas.no
  • Kontonummer: 94920514841
  • Hjemmeside: http://www.kjelsaas.no
  • Koordinator: Tove Øier Vidje
  • Rennleder: Bjørn Ole Lydersen
  • TD: Kari Vikhagen Gjeitnes

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.03.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Walther-Jensen, Theodor Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Oscar William Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ljosland, Aksel Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Næssvik, Axel Skrøppa Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogerud, Marius Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grønboengen, Felix Émil Nikolai von Zernichow Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skar, Martin Aldrin Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skaalerud, Anders Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørneboe, Oscar Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Gjernes, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Grøneng, Olav Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Aksel Devescovi Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Isak Alf Monnest Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Os, Sigve Skjelsvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djau, Kevin-Sidi Junior Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Grannes, Kasper Bror Ramm Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Sigurd Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Georg Erik Stilley Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Thord Harald Husa Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sønju-Øiamo, Håkon Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djau, Jemila Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gjethammer, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Husstad, Erle Eide Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Weisz, Elida Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bakkehøi, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grannes, Malin Ramm Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Moldestad, Ingeborg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkehøi, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbø, Amalie Lilleheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Djau, Ayda Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdam, Aleksander Hove Klubb Ørskog IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
VM snøsport