Hopp til innhold

KM langrenn, Oslo

Rennet er FULLTEGNET. Påmelding er stengt. VELKOMMEN TIL KRETSMESTERSKAP, OSLO SKIKRETS PÅ LINDERUDKOLLEN. Klassisk stil lørdag og fristil søndag. Supserski-cup. Mer informasjon på https://www.kjelsaas.no/events/p/1000062932/kretsmesterskap-langrenn

  • Når: 22.1 - 23.01.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Linderudkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 13 Kjelsås 0411 OSLO
  • Telefon: 91911913
  • E-post: kontoret@kjelsaas.no
  • Kontonummer: 94920514841
  • Hjemmeside: http://www.kjelsaas.no
  • Koordinator: Tove Øier Vidje
  • Rennleder: Bjørn Ole Lydersen
  • Ass. TD: Rune Helland
  • TD: Frode Viste

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 23.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Parautøvere Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Parautøvere Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aldrin, Magnus Bruserud Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Isak Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Jeppe Gustav Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bekkhus, Edvard Børter Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Peter Aavatsmark Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørkhaug, Jonas Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brandsnes, Albert Bjerkedal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Corneliussen-Ramm, Adrian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Damstuen, Storm Thrane Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Deely, Liam Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybwad, Mattis Larsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Emmerhoff, Vetle Fløgstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Falch-Hennum, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flo, Sebastian Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Jonathan Røine Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Furuseth, Joakim Espen Lysfjord Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Galteland, Olav Handal Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjermshus, Mikael Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Glasø, Magnus Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hardangen, Edvald Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugberg, Thomas Kjær Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heen, Ludvig Ombudstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegertun, David Sandvand Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellerud, Lauritz Nissen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hetlelid, Julian Merli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hika-Jenssen, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjort, Johan Martin Gran Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holbøll, Vilmer Carl Grønnern Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmsen, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Mio Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kaarbø, Herman Bekkevik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kamvissis, Nikolai Njøten Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Klovland, Vetle Mathias Dalby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamme, Emil Wallinger Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langbakk, Jacob Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Magnus Lohre Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Meedom, Jakob Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Theodor Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Ola Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygaard, Thea Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nylenden, Nicolai Holm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Orkelbog, Viktor Strømland Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterstad, Tristan Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Paulsrud-Hille, Iver Aasmund Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pfaffhuber, Jakob Aspmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Phillips, Sondre Feiring Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reisegg, Mats Holbø Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Riise, Magnus Alexander Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rimol, Elias Leonard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringsby, Martinus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rommen, Eirik Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rødde, Oskar Østebø Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saga, Adrian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sammut, Johannes Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjöqvist, William Erik Hausken Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøstrand, Nils Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogheim, Eirik Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skudal, Edvin Eeg Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Spilling, Edward Sebastian Dela Cruz Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangedal, Torjus Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thoen, Snorre Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorsrud, Åsmund Weum Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjora, Halvard Larsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveit, Aiken Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ugland, Magnus Ernst Rustad Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vartdal, Magnus Lie Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vidal, Victor Haukeland Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Waage, Martin Dyrkorn Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Walther-Jensen, Theodor Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Welle-Blandhoel, Daniel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Woldsengen, Jonas Ulven Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andersen, Isak Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andersen, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andersen, Jeppe Gustav Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Corneliussen-Ramm, Adrian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahlberg, Oscar Ottersen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Deely, Liam Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dokken, Jonas Jørstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybwad, Mattis Larsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Emmerhoff, Vetle Fløgstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Falch-Hennum, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Galteland, Olav Handal Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Glasø, Magnus Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugberg, Thomas Kjær Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegertun, David Sandvand Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hetlelid, Julian Merli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hika-Jenssen, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjort, Johan Martin Gran Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holbøll, Vilmer Carl Grønnern Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmsen, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Mio Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kamvissis, Nikolai Njøten Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klovland, Vetle Mathias Dalby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Emil Wallinger Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langbakk, Jacob Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Magnus Lohre Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Theodor Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mortensen, Simen Lian Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nord, Theodor Holt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nylenden, Nicolai Holm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Phillips, Sondre Feiring Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reisegg, Mats Holbø Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riise, Magnus Alexander Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rimol, Elias Leonard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rommen, Eirik Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saga, Adrian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sammut, Johannes Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjøstrand, Nils Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangedal, Torjus Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjora, Halvard Larsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vartdal, Magnus Lie Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Waage, Martin Dyrkorn Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Walther-Jensen, Theodor Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wangensteen, Olav Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Welle-Blandhoel, Daniel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Woldsengen, Jonas Ulven Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Daniel Sebastian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aannestad, Johannes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aarnes, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aarsand, Simon Samset Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berge, Erlend Bråten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnholt, Julian Alexander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Breit, Sebastian Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bätz, Tim Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahlstrøm, Lars Fredrik Stjern Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ege, Emrik Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekeland, Martin Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flo, Christoffer Solberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Føyen, Mikkel Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gausen, August Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Glimme, Anders Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grossmann, Niclas Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Havnevik, Sverre Ek Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høiseth, Arne Jørgen Høidahl Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kåsine, Tinus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lauritzen, Rasmus Staal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljosland, Aksel Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mehl-Bjørkli, Tobias Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrmo, Johannes Folland Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Neiden, William Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nikolaisen, Nils Anders Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordberg, Tarjei Hausken Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nymark-Veum, Edvard Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Osnes, Kristoffer Bruusgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schaathun, Tormod Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjerpen, Billy Tidemann Bråtveit Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Oskar Sevang Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Erik Mo Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætrang, Eivind Johnsrud Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tollefsen, Fredrik Grahl-Madsen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømmerås, Mikkel Nygård Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaa, Kasper Fosse Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wollik, Kristoffer Ruud Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødegård, Martin Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverås, Theo Kristoffersen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, Johannes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aarnes, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breit, Sebastian Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bätz, Tim Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlstrøm, Lars Fredrik Stjern Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ege, Emrik Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekeland, Martin Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ertsås, Sverre Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Føyen, Mikkel Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gausen, August Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Huseby, Magnus Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høiseth, Arne Jørgen Høidahl Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jordin, Ulf-Håkon Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Landsbakken, Mattis Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ljosland, Aksel Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mehl-Bjørkli, Tobias Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moli, Nicolai Havnegjerde Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrmo, Johannes Folland Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næssvik, Axel Skrøppa Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagatun-Langleite, Tomas Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schaathun, Tormod Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sigernes, Lars Nylund Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Oskar Sevang Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Erik Mo Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrang, Eivind Johnsrud Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømmerås, Mikkel Nygård Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulsaker, Sebastian Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaa, Kasper Fosse Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaagland, John Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wirenhed, Helmer Nikolai Kausland Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wollik, Kristoffer Ruud Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Aksel Aavatsmark Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bogerud, Marius Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Botnen, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bringsjord, Martin Slåtsveen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Briseid, Eskil Reikvam Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Følling, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gamst, Isak Carelius Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Giske, Felix Ring Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønboengen, Felix Émil Nikolai von Zernichow Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høvik, David Segnini Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Jasper Lindebø Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jokstad, Martin Klethagen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kemmerich, Paul Juel Klubb Sørkedalens IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løberg, Olav Robøle Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mortensen, Jakob Magnæs Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mørk, Patrick Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordahl, Jakob Gudding Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Emil Mathias Eek Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ovesen, Aksel Hendnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riksfjord, Fredrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruud, Vetle Friis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruud-Sollie, Eskil Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skar, Martin Aldrin Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Smedsvig, Aksel Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensvik, Aksel Abrahamsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøno, Harald Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svanæs, Vetle Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Ludvig With Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørebø, Sondre Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vollset, Martin Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øktedalen, Ådne Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarflot, August Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ballangrud, Anders Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bogerud, Marius Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Botnen, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bringsjord, Martin Slåtsveen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elverum, Torjus Samuelsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Følling, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gamst, Isak Carelius Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmboe-Rye, Jacob Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogh, Georg Zan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kveine, Erling Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mortensen, Jakob Magnæs Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Emil Mathias Eek Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruud-Sollie, Eskil Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skar, Martin Aldrin Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smedsvig, Aksel Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stensvik, Aksel Abrahamsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svanæs, Vetle Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Ludvig With Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vollset, Martin Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zistler, Florian Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Botten, Håkon Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggen, Lukas Quarre Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Føyen, Henrik Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug-Sannes, Mikkel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kay, Jonas Andresen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kåsine, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleaas-Eriksen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Meedom, Henrik Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyborg, Gustav Bakke Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steinsvik, Jacob Clausen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuen, Kristoffer Sandbu Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Unander, Erling Kleiveland Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Waage, Ingmar Dyrkorn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Winterhalder, Leo Munkebye Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eggen, Lukas Quarre Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Føyen, Henrik Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug-Sannes, Mikkel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kay, Jonas Andresen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kåsine, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilleaas-Eriksen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linnebo, Erlend Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skov, Gustav Bénée Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steinsvik, Jacob Clausen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thuen, Kristoffer Sandbu Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Waage, Ingmar Dyrkorn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bernhoftsen-Banks, Luka Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkhaug, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jokstad, Endre Klethagen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mælum, Johan Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Songe, Halvor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveitereid, Ola Aaberg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bernhoftsen-Banks, Luka Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mælum, Johan Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaug, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsvig, Oscar August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Songe, Halvor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordbotten, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Henrik Brynildsen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersgaard, Vetle Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Andreassen, Herman Aas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Angelo, Vilmer Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Audsen, Ole Braaten Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bartnes, Eirik Stenerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Ola Bråten Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkemoe, Nils Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørdal, Haakon Melfald Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Briseid, Sindre Reikvam Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christensen, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Conradi-Tollefsen, Jens Peter Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Conradsen, Eirik Kjær Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellingsen, Tobias Asp Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Finnson, Peter Strømskroken Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fladmoe, Jakob Tran Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grannes, Kasper Bror Ramm Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lauritz Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hangaas-Torvik, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug-Hustad, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggeland-Sundby, Markus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Sigurd Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellerud, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helliesen, Philip Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hempel, Edwin Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hokseggen, Ådne Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmen, Georg Erik Stilley Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Thord Harald Husa Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Isak Solberg Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjenseth, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolosov, Nicolai Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kreken, Henrik Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kåsine, Eilev Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Miao, Oliver Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Neiden, Edward Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Sjur Tandberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nysveen, Henrik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Næss, Aksel Leon Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Osnes-Ringen, Julian Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Resvold, Storm Trosterud Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rutgerson, Emrik Eugen Eide Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ruud-Sollie, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstum, Andreas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Haakon Schwartz Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Sigurd Schwartz Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Scheistrøen, Sole Ovenstad Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skeid, Ole Smedsrud Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skrefsrud, Gustav Olsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg-Hansen, Aksel Anker Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stave, Håkon Stenberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Straith, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Syrdahl, Håkon Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæle, Sondre Tveiten Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Oskar Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Theis-Haugan, Isaac Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Unander, Oscar Kleiveland Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vagrum, Christian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Henrik Brynildsen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andreassen, Herman Aas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Audsen, Ole Braaten Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Birkemoe, Nils Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Conradi-Tollefsen, Jens Peter Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Danielsen, Tobias Hagane Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djau, Kevin-Sidi Junior Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristian Eggestad Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grave-Karlsen, Gabriel Araya Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Lauritz Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen-Jordheim, Rasmus Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haug-Hustad, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggeland-Sundby, Markus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimdal, Sigurd Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hellerud, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helliesen, Philip Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henriksen, Lloyd Njåstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmen, Georg Erik Stilley Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Thord Harald Husa Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaldahl, Tobias Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjenseth, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kolosov, Nicolai Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kreken, Henrik Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kåsine, Eilev Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moli, Oscar Havnegjerde Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mosvold, Jacob Sagen Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nickelsen, Elias Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ormstad, Oscar Bjur Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Julian Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rutgerson, Emrik Eugen Eide Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ruud-Sollie, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagatun-Langleite, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skeid, Ole Smedsrud Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg-Hansen, Aksel Anker Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Straith, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Oskar Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vagrum, Christian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ellinor Andrea Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Alvenes, Eira Filippa Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Emily Køster Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Baardsgaard, Martine Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Benserud, Ragna Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergh, Hennie Molland Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Biong, Ingebjørg Koren Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brendengen, Ane Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Drægni, Ronja Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Elserud-lyse, Mari Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engebretsen, Josefine Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fanebust, Sigrid Ulvin Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjethammer, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Husstad, Erle Eide Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jarning, Erle Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jonhaugen, Martine Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kemmerich, Lina Juel Klubb Sørkedalens IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Isabella Mathea Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langmoen, Aurora Juel Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Löwhagen, Agnes Rongstad Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordbotten, Elise Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Norstad, Hege Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygaard, Thea Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Orlander, Vilma Foerster Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasmussen, Selma Huun Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiersen, Eira Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ruud-Olsen, Lykke Marie Elfride Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandvik, Sofie Nerigård Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinsholt, Inga Molstad Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinsvik, Inga Clausen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storvik, Sofie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stryken-Strømmen, Magnhild Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundre, Bertine Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørebø, Nora Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Olivia Løberg Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tellevik, Annie Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thaulow-Huun, Luna Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torgersen, Else Herdis Ternsell Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Undheim, Agnes Granlund Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Undheim, Oda Fenne Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Weisz, Elida Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Winterhalder, Frida Munkebye Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Zachariassen, Dagny Risa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Zurawska, Kamila Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Eira Filippa Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Baardsgaard, Martine Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benserud, Ragna Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Biong, Ingebjørg Koren Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djau, Jemila Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engebretsen, Josefine Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fanebust, Sigrid Ulvin Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flæsen, Ida Langemyhr Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjethammer, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heiersjø, Anna Lønning Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husstad, Erle Eide Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jarning, Erle Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jenssen, Mathea Christine Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jonhaugen, Martine Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langmoen, Aurora Juel Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Löwhagen, Agnes Rongstad Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Caroline Drabløs Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasmussen, Selma Huun Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rystad, Johanne Ragvin Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandvik, Sofie Nerigård Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinsholt, Inga Molstad Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storvik, Sofie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørebø, Nora Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torgersen, Else Herdis Ternsell Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Undheim, Agnes Granlund Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Undheim, Oda Fenne Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Weisz, Elida Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Sigrid Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Audsen, Mie Braaten Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Austgulen, Marikken Chammas Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakkehøi, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berger, Julie Kirkhusmo Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Eline Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørdal, Anna Melfald Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brende, Live Lund Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ertsås, Marit Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjul-Sunde, Emma Linnea Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grannes, Malin Ramm Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halmø, Idun Stenvold Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug-Hustad, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug-Sannes, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hveding, Ingeborg Synnøve Haarberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Hanna Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kallum, Ingrid Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kirkerud, Sina Myhrvold Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moldestad, Ingeborg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandstø, Malene Vindegg Underhaug Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærven, Ayumi Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Elisabeth Mo Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Marie Versvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stray, Julie Borge Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stræth, Sofie Tunheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundin, Eline Timm Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Werenskjold, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Whitfield, Natalie Joo Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wæhler, Lærke Toft Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Audsen, Mie Braaten Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Austgulen, Marikken Chammas Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakkehøi, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brende, Live Lund Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ertsås, Marit Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjul-Sunde, Emma Linnea Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halmø, Idun Stenvold Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug-Hustad, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug-Sannes, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvamstad, Ingrid Eikenes Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kallum, Ingrid Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moldestad, Ingeborg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøberg-Østensvik, Julia Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Elisabeth Mo Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Marie Versvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stræth, Sofie Tunheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werenskjold, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wæhler, Lærke Toft Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ingrid Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Ulrikke Bjerkvold Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Alvær, Ada Benestad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Baardsgaard, Amalie Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakkehøi, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bihaug-frøyland, Maren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørheim, Agnes Talha Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Corneliussen-Ramm, Pernille Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybwad, Maja Larsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Edin, Julie Brastad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Giving, Tirill Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjærum, Ane Andreasdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gloppe, Ingvild Brandser Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Graff, Ada Svanevik Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hedenstrøm, Ida Røvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegsvold, Ane Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hylland, Ida Mathilde Rønjom Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jonhaugen, Selma Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie, Ingrid Malerød Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljosåk, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundstein, Linnéa Gulle Marléne Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melum, Ingrid Marlene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Måseide, Helena Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Amalie Lilleheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opland, Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruud-Sollie, Oda Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Severinsen, Ella Sofie Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sollie, Ingvild Vie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storm, Sara Tjønnås Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tørring, Henriette Sesvold Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Valstad, Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wendler, Ida Marie Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødegaard, Victoria Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Ulrikke Bjerkvold Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alvær, Ada Benestad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Baardsgaard, Amalie Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakkehøi, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Corneliussen-Ramm, Pernille Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybwad, Maja Larsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edin, Julie Brastad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gloppe, Ingvild Brandser Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Graff, Ada Svanevik Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugland, Nora Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hedenstrøm, Ida Røvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hegsvold, Ane Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hylland, Ida Mathilde Rønjom Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jonhaugen, Selma Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunøe-Akselsen, Alma Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marti, Tuva Marie Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Måseide, Helena Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordbø, Amalie Lilleheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruud-Sollie, Oda Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Severinsen, Ella Sofie Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sollie, Ingvild Vie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tørring, Henriette Sesvold Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegaard, Victoria Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aarsand, Johanna Samset Klubb Årvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almlid, Agnes Blehr Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berger, Elise Kirkhusmo Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg-Knutsen, Linde Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Cock, Ive Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Drevvatne, Iseline Knudsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjermshus, Helene Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerkreit, Ingrid Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Markussen, Emilie Hernæs Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL