Hopp til innhold

Rangeringsrenn U14 (IRS)

Velkommen til rangeringsrenn for U14 i Ingierkollen.

  • Når: 01.03.2022
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Ingierkollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hage, Alexander Wiig Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelseth, Ferdinand Stokkebokjær Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nilssen, Jørgen André Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Risa, Markus Rosén Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wachenfeldt, Viktor von Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørland, Anniken Lind Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Mone Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Takle, Sonja Elea Hjorth Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
VM snøsport