Hopp til innhold

Rangeringsrenn U16 (IRS)

Velkommen til IRS og rangeringsrenn for U16

  • Når: 01.02.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Ingierkollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Furuholmen, Henrik Sæthre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Storm André Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Mathias Nyhus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Riz, Nias Bjørkaa de Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Elise Victoria Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Merky, Valentina Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
VM snøsport