Hopp til innhold

Hovedlandsrennet langrenn

Arrangørklubber: Heming, Lyn, Bækkelaget og Kollenhopp. Påmelding individuelle øvelser. Distanse fredag og sprint/skicross lørdag. Det er ikke separat påmelding til skicross, alle påmeldte til sprint som ikke går videre til finaler blir automatisk påmeldt skicross. Regler vedr startkontingent ved avlysninger/flytting av renn: Ved avlysning av renn før renndagen kan arrangøren beholde inntil 50 % av startkontingenten til dekning av utgifter. Ved avlysning i løpet av renndagen på grunn av plutselig oppståtte vær-/klimatiske forhold eller annen ” force majeure”, beholder arrangør startkontingenten.

  • Når: 25.2 - 26.02.2022
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.02.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.02.2022 Klasse FH Gutter stående Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2022 Klasse FH Gutter stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Gutter stående - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse FH Gutter stående Øvelse 7,5 km fri

FH Gutter stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse FH Gutter stående Øvelse sprint klassisk

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stai, Caspar Klubb Kvikne IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Erik William Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sunde, Erik William Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Birkeland, Fredrik Knoph Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dabe, Axel Gutterød Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eriksen, Ulrik Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Førsund-Njøten, Henrik Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gundersen, Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansæl-Nergaard, Simen Klubb Kvikne IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stene, Theodor Val Quintan Lemos Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Straume, Aleksander Klubb Valle IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Veitsle, Storm Kristoffer Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Birkeland, Fredrik Knoph Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dabe, Axel Gutterød Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Ulrik Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Førsund-Njøten, Henrik Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stene, Theodor Val Quintan Lemos Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Straume, Aleksander Klubb Valle IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dokken, Anne Birgit Klubb Nordre Land IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Amalie Klevan Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvelvane, Julie Tronerud Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordby, Ingrid Indianna Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Amalie Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dybwad, Amalie Klevan Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvelvane, Julie Tronerud Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordby, Ingrid Indianna Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
VM snøsport