Hopp til innhold

SL ENL Renn

Hei og velkommen til SL ENL Renn på Snø i Lørenskog fra 19-20. Oktober 2021. Hjertelig velkommen Mvh Heming alpin

  • Når: 19.10 - 20.10.2021
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Snø
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.10.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.10.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.10.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.10.2021 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.10.2021 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Oda Klubb Trysil IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn selma, gillard Klubb Tryvis Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Tønseth, Andrea Grendahl Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Oda Klubb Trysil IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn selma, gillard Klubb Tryvis Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Tønseth, Andrea Grendahl Klubb Njård Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Romfo, Simon Igor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Romfo, Simon Igor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04
NTB