Hopp til innhold

Oslo Alpinfestival

Kjelsås IL ønsker alle barn velkommen til Oslo Alpinfestival. Dette er en morsom skihelg i Oslo Skisenter (Trollvann/Grefsenkleiva) der barna får oppleve skiglede, skirenn, aktiviteter og underholdning, konkurranser og mye mer! Dette er en skifestival på barnas premisser med god stemning for store og små! Kaffe, kake, matsalg og stands fra noen av våre samarbeidspartnere! Premie til alle som deltar. Oslo Alpinfestival inngår også i Oslorunden/Oslo-cupen og er de siste rennene i denne runden. Vi ønsker alle velkommen!

  • Når: 12.3 - 13.03.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Trollvann/Grefsenkleiva
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dietrichson, Oscar Nicolaysen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Christian Siljan Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dietrichson, Oscar Nicolaysen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Christian Siljan Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andresen, Nicolai Andres Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kokkim, Oscar Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andresen, Nicolai Andres Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kokkim, Oscar Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Carl Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Leonthin, Mathias Borgen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Mathiesen, Maximilian Melø Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Thoen, Johannes Eivind Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Carl Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Leonthin, Mathias Borgen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mathiesen, Maximilian Melø Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Thoen, Johannes Eivind Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Olav Alexander Heje Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hommerstad, Lars Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Olav Alexander Heje Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hommerstad, Lars Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krohn, Caroline Siljan Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krohn, Caroline Siljan Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Charlotte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Didriksen, Hedda Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Nicoline Hjallum Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moxon, Lily Madeleine Beyer Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Charlotte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Didriksen, Hedda Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Nicoline Hjallum Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moxon, Lily Madeleine Beyer Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lerche, Louise Adèle Stabell Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lerche, Louise Adèle Stabell Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lervik, Louise Helene Lorange Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Marie Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Didriksen, Mina Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gautneb, Lotte Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jæger, Mathilde Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mathisen, Sandra Midtsian Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Orholm, Hedvig Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Wittusen, Hennie Louise Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Marie Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Didriksen, Mina Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Lotte Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Mathilde Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen, Sandra Midtsian Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Hedvig Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wittusen, Hennie Louise Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
VM snøsport