Hopp til innhold

The Nightrace (kvalik SL U14 kombirenn U12)

Kjelsås Alpin arrangerer "Vinterens kuleste slalomrenn" for U14 og kombirenn for U12 gutter og jenter, på Trollvann i Oslo skisenter. Dette er et rangeringsrenn i SL for U14 og gjelder som puljerangering for Oslo skikrets i landsfinalen. For U12 blir dette en kjempekul kveld i bakken med et kombirenn.

  • Når: 09.02.2022
  • Oppstart: 16:30
  • Hvor: Trollvann
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2022
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 13 Kjelsås 0411 OSLO
  • Telefon: 93034366
  • E-post: kasper@kjelsaas.no
  • Kontonummer: 9492 05 15724
  • Hjemmeside: http://www.kjelsaas.no
  • Rennleder: Kasper Sjøstrand
  • TD: Christian Høgetveit Olsson

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen-Småstu, Haakon Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelseth, Theo Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kokkim, Oscar Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Morten Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hage, Alexander Wiig Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelseth, Ferdinand Stokkebokjær Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Høegh, Halvor Collier Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Helmer Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nilssen, Jørgen André Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Risa, Markus Rosén Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skjeldal, Olav Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wachenfeldt, Viktor von Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørke, Arja Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Didriksen, Hedda Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grohshennig, Louise Døsen Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Astrup, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Tindra Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Emma Hermine Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røsten, Hillevi Ragnhildsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stensland, Mathea Narud Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Maria Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
VM snøsport