Hopp til innhold

Kidzbühel

Kjelsås IL inviterer de yngste til Kidzbühel - et fartsrenn i Grefsen (familiebakken). Rennet er for U8, U10 og U12 (tidligere Euro-Tec/HSIL farten). Rennet er en del av Oslorunden/Oslo-cupen

  • Når: 02.02.2022
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Grefsenkollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Biørn-Lian, Maximilian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Brurud, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Bøhmer, Einar August Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Dietrichson, Oscar Nicolaysen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Falck, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Fanghol-Syvertsen, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Fremstad, Elias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Friis, Erik Rytterager Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Grohshennig, Theo Døsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Haanes, Philip Irminger Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Hafsteen, Nicholas Nygaard Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Hamran, Sjur Holst Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Haukenes, Ola Hauk Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Houge-Haaland, Sebastian Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Isaksen, Johannes Nordskog Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Kaboneza, Nathan Olav Halle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Kjos, Theodor Henæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Kongshavn, Theodor Kiran Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Krohn, Christian Siljan Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Lillejord, Aurelio Broggi Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Lille-Schulstad, Johan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Marre, Mathias Riise Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Marthinsen, Erik Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Mørck, Philip Olafsen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Olseng, Peter Christian Daae Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Eirik Hernæs Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Riise, Brage Sundt Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Rivelsrud, Nicklas Herman Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Røde, Mikkel Topaas Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Røde, Martinius Topaas Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Sandaas, Mikkel Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Sivertsen, Sigurd Kufaas Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Skjeldal, Eirik Kaasine Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Svensson, William Dimo Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Torbal, Tobias Axelsen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Troubat, Nils Paul Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Ulvin, Kristian Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Vellene, Jon Adrian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Ynnesdal-Grytnes, Tobias Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 11 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Aamodt, Philip Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Aandahl, Andreas Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Becker, Emil August Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnestad, Alexander Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Brenden, Liam Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Falch, Joakim Eide Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Furuseth, Martin Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Gatty, Paul Lennart Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Gilhuus-Moe, Leopold Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hagen-Småstu, Haakon Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hagfors, Victor Kornelis Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Haukeli, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Haukenes, Per Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Heidenreich, Petter Erik Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Henschien, Scott Wilkens Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Jürgensen, Oliver Lund Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Krogsrud, Sebastian Valentin Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Taugbøl, Georg Ludvik Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kokkim, Oscar Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sandaas, Terkel Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torvund, Albert Larsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Edvard Steffen Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Bentzen, Magnus Rygh Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Biørn-Lian, Felix Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Bolling, Thomas Borgen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Brurud, Marcus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Cederlöf, Sam Olof Einar Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Drageset, Mattis Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Eriksen, Mattis Undset Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Freberg, Felix Ludvig Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Furseth, Oscar Emilian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Groven, Gustav Freang Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Groven, Emil Freang Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Hafsteen, Sebastian Nygaard Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Viljar Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Kaboneza, Elias Alexander Halle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Leonthin, Mathias Borgen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Malkmus, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Malkmus, Henry Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Massey, Wilmer August Richter Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Mathiesen, Maximilian Melø Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Meyer, Henrik Alexander Lund Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Mørck, Milian Olafsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Nygaard, Emanuel Agustin Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Ringdal, Morten Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Scavenius, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sivertsen, Håkon Kufaas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Takle, Harald Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Thoen, Johannes Eivind Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Troubat, Stig Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Waagaard, Mateo Stanisic Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, Gustav Viggo Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Woldmo, Philip Gerrard Empaynado Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G

G 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Erik Thunshelle Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Bolling, Nikolas Borgen Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Cederlöf, Max Paul Olof Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Eltvik, Felix André Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Fredlund, Nicolai Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Gausen, Ulrik Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Grobstok, Mathias Smedsrud Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Hommerstad, Lars Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Kaboneza, Lucas August Halle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Lyngtveit-Petersson, Henrik Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Steensland-Brun, Axel Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Thorgersen, Jens Billmann Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Westgaard, Paul Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Super-G

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aali, Sofia Sara Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Bang-Hansen, Iben Elise Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Christiansen, Marie Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Dahl, Annebella Johanne Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Friis, Ada Rytterager Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Gatty, Clara Louisa Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Grimkelsrud, Kristin Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Hasanagic, Ella Grindal Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Krohn, Caroline Siljan Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Lystad, Vilde Cornelia Hage Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Massey, Wilhelmine Othilie Richter Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Maukon, Hanna Modell Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Mørland, Josephine Hellebust Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Schram, Hermine Kristin Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Stensland, Alba Narud Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Sæterstrand, Amanda Notvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Søreng, Marie Stubbrud Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 11 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anderssen, Charlotte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Androstsuk, Arina Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Bjerke, Marielle Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Braute, Solveig Eloise Vadset-Øie Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Cedell, Pernille Dahle Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Grohshennig, Louise Døsen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Haaland, Kristina Sygnestveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Nicoline Hjallum Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Vilje Grebstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Ovrum, Anne Talleraas Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Reistad, Thale Ofigsbø Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Storli, Tasha Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Strandenæs, Vilje Alida Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Toverud, Anna Margrethe Forr Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, Ebba Mathea Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, Wilma Amalie Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bjørke, Arja Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Didriksen, Hedda Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Egeberg, Silje Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grøndal, Emilie Løck Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hamran, Frøydis Holst Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hanssen, Caroline Nordahl Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Maukon, Silja Modell Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Merky, Nellie Juliette Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rivelsrud, Lotte Emilia Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Røer-Amundsen, Amelia Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Schram, Iben Kristin Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skjeldam, Helene Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stopar, Wilma Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Witte-Skjelbred, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang-Hansen, Hedvig Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Becker, Nora Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Dahl, Paulina Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Edvardsen, Fredrikke Kjus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Furuseth, Klara Breivik Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Margarita Julie Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Maribu, Astrid Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Meyer, Julie Sophie Lund Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Rotevatn, Vegard Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Røkke, Jenny Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Scavenius, Lea Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Skarbøe, Olivia Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sveen, Lars Petter Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Taugbøl, Hedda Sofie Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Toft, Ågot Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Østhassel, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G

J 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgenhov, Åse Alice Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Drageset, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Dynna, Mathilde Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Gautneb, Lotte Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Hanssen, Christine Nordahl Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Kravik, Anne Stenberg Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Mathisen, Sandra Midtsian Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Melbye, Pernille Sibbern Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Skjetne, Ella Berger Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Stensby-Moen, Synne Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Stevnebø, Maja Breder Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Svenning-Gultvedt, Josefine Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Thomassen, Kaja Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Witte-Skjelbred, Emma Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Witte-Skjelbred, Lisa Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Wold, Jenny Seegaard Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
NIF-EPI02, 02
Pedro Lemos