Hopp til innhold

Kretssamling barmark langrenn utøvere 2008 2009

NB. 2008 utøvere meldes på som G/J 14 år og 2009 utøvere som G/J 13 år. Oslo Skikrets Langrenn inviterer i samarbeid med Røa, alle langrennsløpere i Oslo født 2008 og 2009 til barmarksamling lørdag 16. oktober 2021 på Røa Snøpark. Vi håper så mange som mulig deltar. Et hovedmål med samlingen er at løpere skal bli bedre kjent på tvers av klubbene. Samlingen er utendørs og vil følge gjeldende regler for Koronatiltak.

  • Når: 16.10.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Røa
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.10.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling

G 14 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling

J 13 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Walstrøm, Nina Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Walstrøm, Oda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling

J 14 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
NIF-EPI03, 03
NTB