Hopp til innhold

KPMG-rennet (IRS)

KPMG-rennet er IRS rennet tilknyttet Oslo-cup og Oslo-runden for barn i gruppene U08, U10 og U12.

  • Når: 29.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Ingierkollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fanghol-Syvertsen, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Grohshennig, Theo Døsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hamran, Sjur Holst Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Marthinsen, Erik Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Mørck, Philip Olafsen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nikoma Mendez, Marcel Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Riise, Brage Sundt Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rivelsrud, Nicklas Herman Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sandaas, Mikkel Wilhelm Klubb Hemnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sivertsen, Sigurd Kufaas Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Troubat, Nils Paul Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Philip Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Andresen, Nicolai Andres Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnestad, Alexander Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Enoksen, Håkon Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Gilhuus-Moe, Leopold Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Jürgensen, Oliver Lund Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Krogsrud, Sebastian Valentin Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Daniel Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Mohn, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Rastad, Peder Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Sivert Brandt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Welin, Jon Ferdinand Courbat Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Østerud, Oskar Risvik Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kokkim, Oscar Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandaas, Terkel Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torvund, Albert Larsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørland, Erik Lind Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Drageset, Mattis Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Leonthin, Mathias Borgen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Matthew Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Mørck, Milian Olafsen Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sivertsen, Håkon Kufaas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Storhaug-Blom, Hans Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Thoen, Johannes Eivind Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Troubat, Stig Erik Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Watle, Lukas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Gustav Viggo Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Woldmo, Philip Gerrard Empaynado Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Erik Thunshelle Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Fredlund, Nicolai Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Grønvold, William Haugsjå Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Solhusløkk, Edvin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Torvund, Aksel Larsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Westgaard, Paul Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Marie Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Fredrikke Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Kristin Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Mørland, Josephine Hellebust Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sæterstrand, Amanda Notvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Androstsuk, Arina Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Braute, Solveig Eloise Vadset-Øie Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Grohshennig, Louise Døsen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Lindberg, Mia Gundersen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Storhaug-Blom, Signe Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Toverud, Anna Margrethe Forr Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Watle, Linnea Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Ebba Mathea Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørke, Arja Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Didriksen, Hedda Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Egeberg, Silje Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grønvold, Sanna Haugsjå Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hamran, Frøydis Holst Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hanssen, Caroline Nordahl Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Merky, Nellie Juliette Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rivelsrud, Lotte Emilia Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røer-Amundsen, Amelia Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Ella Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solhusløkk, Benedikte Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stopar, Wilma Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Storstad, Maja Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang-Hansen, Hedvig Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Bartholomé, Stine Elisabeth Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Stephanie Linnea Kharicheva Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Jenny Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartholomé, Eline Lucia Alberdina Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Didriksen, Mina Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Drageset, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Dynna, Mathilde Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Enoksen, Selma Rosie Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Gautneb, Lotte Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hanssen, Christine Nordahl Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Jæger, Mathilde Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Kravik, Anne Stenberg Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen, Sandra Midtsian Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
Pedro Lemos