Hopp til innhold

Lauritz Bergendahl Minneløp - landsrenn

  • Når: 09.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Sørkedalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 09.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 09.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 09.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 09.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Daniel Nordby