Hopp til innhold

Oslo Rulleskicup Renn 2

MERK: Rennet går i stilarten skate/fristil og ikke i klassisk. Distansene er riktige. Når dere melder dere på må dere passe på at der melder dere på i riktig klasse i henhold til NSF sine aldersklasser, se vedlagt oversikt. Ta også en titt på nytt justert løypekart. Oslo Rulleskiscup 2021. Lillomarka SK arrangerer del 2 av Oslo Rulleskicup i Lillomarka Arena torsdag 9. september 2021 med første start kl 18:00 Individuell start, stilart: Skate / Fristil. Se egen invitasjon.

  • Når: 09.09.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Grorud
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.09.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.09.2021 Klasse G 10 Øvelse 1,1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.09.2021 Klasse G 11 Øvelse 2,2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.09.2021 Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.09.2021 Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.09.2021 Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.09.2021 Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.09.2021 Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.09.2021 Klasse G 9 Øvelse 1,1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.09.2021 Klasse J 10 Øvelse 1,1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.09.2021 Klasse J 11 Øvelse 2,2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.09.2021 Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.09.2021 Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.09.2021 Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.09.2021 Klasse J 15 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.09.2021 Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.09.2021 Klasse J 9 Øvelse 1,1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 - 1,1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bachke, Fredrik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Berg, Thorodd Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Galteland, Olav Handal Klubb Lyn Ski Klasse G 10 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Hall, Håkon Sørdahl Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse G 10 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Henden, Kristoffer Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Leite, Sebastian Storebø Klubb Lyn Ski Klasse G 10 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Røde, Mikkel Topaas Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Røde, Martinius Topaas Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 10 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Thorsrud, Åsmund Weum Klubb Lyn Ski Klasse G 10 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Yildirim, Kuzey Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 Øvelse 1,1 km klassisk

G 11 - 2,2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 11 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse G 11 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Mehl-Bjørkli, Tobias Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Edvard Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Solheim, Henrik Mordal Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 Øvelse 2,2 km klassisk

G 12 - 2,2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo-Stenhagen, Birk August Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Grønboengen, Felix Émil Nikolai von Zernichow Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Haugen, Sigurd Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Hegland, Jacob Fjørtoft Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Hippe, Oscar Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Nyborg, Alexander Hiller Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Ovesen, Aksel Hendnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Paulsen, Mikkel Green Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Stensvik, Aksel Abrahamsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Utheim, Sigurd Ånestad Klubb Årvoll IL Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 12 Øvelse 2,2 km klassisk

G 13 - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Linnebo, Erlend Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Magelssen-Berg, Alexander Zirnstein Klubb Lyn Ski Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Thuen, Kristoffer Sandbu Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 Øvelse 2,5 km klassisk

G 14 - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 Øvelse 2,5 km klassisk

G 15 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad IL Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Westad-Davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 15 Øvelse 5 km klassisk

G 16 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Skodvin, Johan Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 Øvelse 5 km klassisk

G 9 - 1,1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djau, Kevin-Sidi Junior Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Havnen, Per Stephen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Nitteberg, Christian Hans Jacob Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse G 9 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sturla IF Klasse G 9 Øvelse 1,1 km klassisk

J 10 - 1,1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 10 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Djau, Jemila Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Engebretsen, Josefine Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 10 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Nordset, Tomine Weibell Klubb Nittedal IL Klasse J 10 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 10 Øvelse 1,1 km klassisk

J 11 - 2,2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmundsdottir, Eva Maria Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Kringler, Mille Dogger Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Søreng, Maria Kristina Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 Øvelse 2,2 km klassisk

J 12 - 2,2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Aas, Ulrikke Bjerkvold Klubb Lyn Ski Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Alvær, Ada Benestad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Edland-Gryt, Ella Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Gloppe, Ingvild Brandser Klubb Lyn Ski Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Hagen, Ida Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Ihlen-Ruud, Anniken Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Leite, Filippa Storebø Klubb Lyn Ski Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Ljosåk, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Ørslien, Jenny Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 12 Øvelse 2,2 km klassisk

J 13 - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Colbjørnsen, Sigrid Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Djau, Ayda Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Gjermshus, Helene Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Landmark, Tuva Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Sandnes-Moger, Nora Linnea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 Øvelse 2,5 km klassisk

J 14 - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Evje, Leah Meza Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Gabrielsen, Cecilia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Risan, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 Øvelse 2,5 km klassisk

J 15 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 Øvelse 5 km klassisk

J 16 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 Øvelse 5 km klassisk

J 9 - 1,1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ihlen-Ruud, Sarah Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 Øvelse 1,1 km klassisk
Navn Løndal, Eline Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 9 Øvelse 1,1 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB