Hopp til innhold

Lillomarka rullen, Oslofjord cup jr 17 -20 år

Lillomarka SK arrangerer Lillomarka-Rullen 2021 4/9-21 som er ett renn i Oslofjord Cup 2021 Sted: Lillomarka Arena, Grorud

  • Når: 04.09.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.08.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.09.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB