Hopp til innhold

OBOS BLOCK WATNE NC kombinert

  • Når: 16.1 - 17.01.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Midstuen og Holmenkollen
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse K Senior Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse K Senior Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse M NC A Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse M NC A Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse M NC B Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse M NC B Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K Senior - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K Senior Øvelse 5 km

K Senior - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K Senior Øvelse 5 km

M NC A - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Riiber, Harald Johnas Klubb Heming, IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km

M NC A - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km

M NC B - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Kaiser, Martin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim Idrettsforening Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse 10 km

M NC B - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Kaiser, Martin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim Idrettsforening Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 5 km
NIF-EPI02, 02
NTB