Hopp til innhold

Klubbmesterskap 2020

Klubbmesterskap for Rustad IL Langrenn 2020

  • Når: 24.10.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Skullerud Idrettsanlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.10.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse Damer Veteran 34-49 Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 24.10.2020 Klasse Damer Veteran 50 og over Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse G 10 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse G 11 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse G 12 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse G 13 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse G 14 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse G 15 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse G 16 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 24.10.2020 Klasse G 7 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse G 8 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse G 9 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse Herrer Veteran 34-49 Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse Herrer Veteran 50 og over Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse J 10 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse J 11 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse J 12 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse J 13 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse J 14 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse J 15 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse J 16 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse J 7 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 24.10.2020 Klasse J 8 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse J 9 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse K 17 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse K 18 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 24.10.2020 Klasse M 17 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse M 18 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.10.2020 Klasse Menn senior Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Damer Veteran 50 og over - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Elisabeth Longva Klubb Rustad IL Klasse Damer Veteran 50 og over Øvelse Klassisk

G 10 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkemoe, Ole Melhuus Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Eikeland, Kristian Raknes Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Grindedal, Torjus Landrø Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Jordin, Ulf-Håkon Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Moli, Nicolai Havnegjerde Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Wilmann, Johannes Liebe Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse Klassisk

G 11 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse Klassisk
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse Klassisk
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse Klassisk

G 12 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blomfeldt, Anton Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Grindedal, Sivert Landrø Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Nedland, Liam Lavoll Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk

G 13 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Albert Miguel Hrzan Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Kildal, Olav Adelsten Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk

G 14 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Rennan, Theodor Haugberg Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Resen-Fellie, Morten André Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Steihaug, Andreas Skappel Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Steine, Torje Bronken Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk

G 15 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Gjedebo, Jakob Andersen Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Kildal, Haakon Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk

G 7 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogdanski, Jakub Ignacy Klubb Rustad IL Klasse G 7 år Øvelse Klassisk
Navn Landvall, Jonathan Bøe Klubb Rustad IL Klasse G 7 år Øvelse Klassisk

G 8 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelo, Vilmer Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Berg, Filip Leander Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Birkemoe, Nils Melhuus Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Ellingsen, Tobias Asp Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Engebretsen, Amund Ones Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Henriksen, Lloyd Njåstad Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Johnsen, Nikolai Ongstad Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Martins, Lukas Oliveira Aarstad Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Moli, Oscar Havnegjerde Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Nedland, Matheo Lavoll Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Sandnes, Sebastian Noah Alexander Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Skrefsrud, Gustav Olsen Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Snuggerud, Rolf Nerhus Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Straith, Kristian Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Syrdahl, Håkon Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Walland, Sverre Beck Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Ødegård, Edvard Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse Klassisk

G 9 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogdanski, Jan Krzysztof Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse Klassisk
Navn Guerrero-Wilner, Casper Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse Klassisk
Navn Moen, Ola Ruud Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse Klassisk
Navn Slotterøy, Sivert Brække Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse Klassisk
Navn Thune-Larsen, Magnus Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse Klassisk

Herrer Veteran 34-49 - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Osvoll, Trond Åge Klubb Rustad IL Klasse Herrer Veteran 34-49 Øvelse Klassisk

Herrer Veteran 50 og over - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digre, Kjetil Klubb Rustad IL Klasse Herrer Veteran 50 og over Øvelse Klassisk
Navn Fjeldstad, Helge Klubb Rustad IL Klasse Herrer Veteran 50 og over Øvelse Klassisk
Navn Hvenekilde, Audun Klubb Rustad IL Klasse Herrer Veteran 50 og over Øvelse Klassisk
Navn Hægeland, Torbjørn Klubb Rustad IL Klasse Herrer Veteran 50 og over Øvelse Klassisk
Navn Karlsen, Jan-Henrik Klubb Rustad IL Klasse Herrer Veteran 50 og over Øvelse Klassisk
Navn Nilsen, Jan Erik Klubb Rustad IL Klasse Herrer Veteran 50 og over Øvelse Klassisk
Navn Tomter, Morten Klubb Rustad IL Klasse Herrer Veteran 50 og over Øvelse Klassisk

J 10 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsen, Emilie Asp Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse Klassisk
Navn Hvamstad, Ingrid Eikenes Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse Klassisk
Navn Moldestad, Marie Eintveit Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse Klassisk
Navn Skjærven, Ayumi Fuseya Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse Klassisk

J 11 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hylland, Ida Mathilde Rønjom Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse Klassisk
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse Klassisk
Navn Vinsrygg, Julia Nawara Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse Klassisk

J 12 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belda-Torp, Alexandra Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Drevvatne, Iseline Knudsen Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Eikeland, Kaia Raknes Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Sundnes, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Tretli, Marie Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Vik-Hansen, Mia Victoria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk

J 13 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Kopp-Alfheim, Kira Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Pihl, Alice Bolstad Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Snyder, Filippa Louise Schjerpen Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Strøm, Caroline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk

J 14 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Gjelstad, Tuva Berger Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Klassisk

J 15 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blomfeldt, Signe Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Joryd, Miriam Eide Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk

J 16 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk

J 8 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeland, Åsne Raknes Klubb Rustad IL Klasse J 8 år Øvelse Klassisk
Navn Hashmi, Lara Ali Klubb Rustad IL Klasse J 8 år Øvelse Klassisk
Navn Hylland, Hege Rønjom Klubb Rustad IL Klasse J 8 år Øvelse Klassisk
Navn Lyche, Vilma Sundnes Klubb Rustad IL Klasse J 8 år Øvelse Klassisk

J 9 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blomfeldt, Nelly Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse Klassisk
Navn Haakonsen, Julie Modvar Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse Klassisk
Navn Lillesveen, Tiril Stausland Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse Klassisk
Navn Snyder, Hedvig Marit Schjerpen Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse Klassisk
Navn Strand, Tuva Hagen Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse Klassisk

K 17 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Al-Zouki, Hedda Mimona Husøy Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse Klassisk
Navn Moritz, Kajsa Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse Klassisk
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse Klassisk

K 18 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse Klassisk
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse Klassisk

K 19/20 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Grimsmo, Nora Nesje Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse Klassisk

M 17 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse Klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse Klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse Klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse Klassisk
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse Klassisk

M 18 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse Klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse Klassisk

M 19/20 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Bergan, Brage Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk

Menn senior - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Indby, Ivar Hesselberg Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse Klassisk
Navn Jelstad, Stian Stærkeby Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse Klassisk
Navn Zanotto, Stefano Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse Klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB