Hopp til innhold

Kretssamling barmark langrenn utøvere 2007 2008

NB. 2007 utøvere meldes på som G/J 14 år og 2008 utøvere som G/J 13 år. Det vil bli deltagerbegrensing på 170 utøvere. Resten blir satt på venteliste. Vi inviterer alle langrennsløpere i Oslo født 2007 og 2008 til barmarksamling lørdag 10. oktober 2020 på Røa Snøpark. Vi håper så mange som mulig deltar. Et hovedmål med samlingen er at løpere skal bli bedre kjent på tvers av klubbene. På grunn av Corona vil samlingen bli litt endret i forhold til tidligere år. Vi har gjennomført en grundig analyse av gjennomføring i samråd med Oslo skikrets og konkludert med at samlingen fint kan gjennomføres. Maks antall deltagere på arrangementer i Oslo er 200. Vi tar forbehold om endringer i smittevernreglene i Oslo kommune og nasjonalt.

  • Når: 10.10.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Voksenjordet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.10.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.10.2020 Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2020 Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2020 Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2020 Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Bjørnstad, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Evers, Fredrik Pillgram Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Graff-Kallevåg, Oskar Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Klouman, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Kristengård, Erlend Skjellum Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Lian, Leander Schultz Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Linnebo, Sivert Klubb Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Myklebust, Daniel Larsen Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Nordklev, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Storaas, Magnus Spilde Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sørlie-Reininger, Kasper Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Thon, Oskar Kristiansson Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Tonby, Martin Gagnum Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Wesøe, Tobias Lode Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling

G 14 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Stokker, Iver Giske Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Vestre Akers SK Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling

J 13 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Gjelstad, Tuva Berger Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Hermansen, Ingrid Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Løvenskiold, Victoria Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Nesse, Anniken Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Snyder, Filippa Louise Schjerpen Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Strøm, Caroline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sundin, Vilde Timm Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Walstrøm, Nina Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Walstrøm, Oda Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling

J 14 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Andersen, Ella Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Egner, Ingrid Weider Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Lie, Elida Helene Malerød Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
nif-epi04, 04
Pedro Lemos